Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio kimaradasa, de...

Menstruacio kimaradasa, de negativ terhessegi teszt? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vagyok a 38. Napnal az elozo mensi ota. Altalaba 32 napra ra szokott megjonni de par honapja kitolodott meg jobban. Volt, hogy 36 napra jott meg es volt, hogy 34-33. De ennyit meg nem kesett, mint most. Fel eve vettem eszre azt is eloszor, hogy valami folyadek jon nyomasra a mellembol es ez azota folyamatosan van ha megnyomom (nem szoktam nyomkodni😅 csak az elejen csinaltam mert eleg szokatlannak tartottam). Tegnap elott csinaltam egy tesztet es negativ lett. Mar par napja fajdogal a hasam, ami azelott szokott lenni mielott megjon, csak azert aggodok. Maximum 1-2 nap mulva ismet tesztelek. (Ja igen es meg annyi, hogy kb masfel hete nem szexeltunk a baratommal.)

Volt mar valakinek hasonlo tapasztalata?



2021. febr. 20. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt hasonló, és egyet mondok: ezekkel a tünetekkel amiket leírtál, olyan gyorsan kéne nőgyógyászhoz menni, mint a villám.

Valószínűleg valamilyen hormonális problémád van, amit okozhat pajzsmirigy betegség, vagy más nőgyógyászati gond.

Ha babát terveztek, addig nem fog összejönni, amíg nem teszik rendbe ezt a dolgot, ha véletlenül sikerül is teherbe esni, akkor valószínűleg el fog menni az első hetekben.

Nőgyógyász és endokrinológus viszont adhat neked hatékony kezelést, és utána minden rendben lesz.

2021. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mell valadekozasa semmiképp sem jó jel. Menj orvoshoz. Lehet a prolaktin szinttel probléma, de több minden is állhat a háttérben. Ezt ki kell vizsgaltatni mindenképp!
2021. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de fél éve terhesség nélkül valami cucc jön a melledből... Normális vagy, hogy még nem mentél el orvoshoz?! Sőt inkább itt kérdezel... Én sem vagyok egy orvoshoz rohangáló, de azert ez.
2021. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak uzenem, hogy kicsit olvass maskor figyelmesebben kerlek. Leirtam, hogy a legutobbi menstruaciom 38 napja volt es hogy folyamatosan van csak mindig sokat kesik. Ezert nem mentem orvoshoz, mert semmi bajom nincsen csak ez, hogy eros nyomasra nedves lesz es mindig tobb napokat kesik.. a tobbieknek koszonom az ertelmes hozzaszolasokat❤️
2021. febr. 20. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még te úgy gondolod, hogy ha nincs más panaszod, akkor normális, ráadásul fél éve?

Na mindegy. Mindenképp menj el orvoshoz a lehető leghamarabb ha babát akartok. Sok szerencsét.

2021. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is orvos, mert az, hogy folyik valami a melledből, minden csak nem normális. Pont elég indok, hogy orvoshoz menj. A magas prolaktin szintet kezelni kell bromocriptin gyógyszerrel, különben nem leszel terhes. Ez pont, hogy megakadályozza. Ha már ilyen magas a prolaktin, hogy folyadék termelődik, akkor az már nem kis gond, hanem nagy gond. Ne vicceld el, kérj időpontot dokihoz.
2021. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4# De igen van bajod sajnos. Tutira magas a prolaktin szinted. Onnan tudom, h nekem is ez a problémám. Én sem szoktam nyomdkodni a mellem, a dokinál derült ki... Nálam valószínűleg IR és PM alulműködés okozza. Gondolom nem véletlenül ebben a témakörben van a kérdés. Remélem nem abban reménykedsz, hogy terhes vagy,mert sajnos nagyon kevés az esélye. Hiába hiszed, hogy nincs bajod, ez nem normális. Van akinek "csak" a prolaktin magas, azt lehet kezelni, ahogy az előttem szóló is írta. Nekem egyelőre nem kezeli a doktornő,csak akkor ha a PM alulműködést rendbe tesszük és még mindig magas. Szerintem amúgy kicsit magadra vetted ezt a dolgot, pedig senki nem akart rosszat. Húzhatod az időt, hogy nem veszel tudomást az egészről, de senki értelme. Egy hormonsor vizsgálat kell csak és endokrinológus.
2021. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit utána olvashatnál a hormonproblémáknak. Az sem feltétlen normális, hogy késik. A te életed, de semmi értelme egy évet elpocsékolnotok és utána orvoshoz fordulni. Mellesleg nem csak a baba, hanem az egészséged miatt. Én is már bánom, hogy nem mentem előbb dokihoz, viszont áldom az eszem, hogy még a próbálkozós időszak előtt elmentem.
2021. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!