Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmenjek orvoshoz? Ilyen még...

Elmenjek orvoshoz? Ilyen még nem fordult elő velem!

Figyelt kérdés

Párommal babával próbálkozunk!

Az elmúlt pár hónapban rendszeresen úgy jön meg a menstruációm, hogy első nap mindig rozsaszínes folyásom van majd másnap megjön normálisan, viszont most tegnap elkezdődött megint rozsaszin folyásom lenni, de ennyire enyhe nem volt még 2.napja tart még van 4 napom a nem vártig nincs semmi tünetem derékfájáson kivül.


A reggel alaphöm 35.9 2 napja leesett a hőm 35.4 re


Olvastam a neten, hogy elvileg Progreszteron hiány miatt lehet nem tudok teherbe esni, és amitt lehetnek ezek vérzések ez igaz?


Mindenképp elmegy nőgyógyászhoz, esetleg volt már hasonló valakivel?


2021. febr. 20. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A progeszteron hiány inkább barnázást okot szerintem. Persze egy vérvételt mindenképp ajánlok 3. És 21. Napit is.
2021. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vérvételen voltam ott semmi eltérés nem volt.
2021. febr. 20. 10:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Barnázással kezdődik majd rozsaszín folyásom van de tényleg enyhe nem tudom mi okozhatja.
2021. febr. 20. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a hőmérő a rossz, vagy pajzsmirigy alulműködésed van. Nekem így derült ki. 10hetes kismama
2021. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
Èn csütörtökre nem várom ès most nekem is fáj a hasam ès rózsaszìnes foltot vettem èszre. Nem tudom mi van most...
2021. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha babával próbálkoztak, akkor igen, vizsgaltasd ki. Ez nem normális jelenség. Persze ha egyszer valakivel előfordul meg nem tragédia, de neked ez elég rendszeres.
2021. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

10 hónapja próbálkozunk de ez csak az elmúlt pár hónapban fordult elő.

Mindenképp elmegyek vizsgálatra.

2021. febr. 20. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:

TSH-t mindenképp nézzenek. Mellesleg az, hogy épp a vérvételkor jó volt a progi, nem jelenti, hogy a következő ciklusban is jó lesz. Ezek mindig egy pillanatnyi állapotot mutatnak. Az épp aktuális ciklust. De mindenképp érdemes utána járni. Bár úgy gondolom a világos rózsaszín folyás semmi rosszat nem jelent, neked mindig így indul, van akit meg elönt a vér. A barnázás lenne az igazán hormongondos dolog.


Pajzsmirigyet és IR-t nézess, sokszor ez okozza a sikertelenséget és sajnos vagy sem, nem mindig van kifejezetten tünete azt leszámítva, hogy nem sikerül a baba.

2021. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!