Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a terhességi teszt pozitív?

Tulpe kérdése:

Ez a terhességi teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Ma-holnap kellene megjönnie, de ma esküvőre megyünk, ezért reggel csináltam egy ovulációs tesztet "jós teszt" gyanánt, hogy koccinthatok-e az ifjú párral.

Az ovu teszt erős pozitív lett (még ovulációkor sem volt ilyen erős a teszt csík), ezen felbuzdulva gyorsan csináltam egy X-epil terhességi tesztet is.

Ez három perc elteltével szinte semmit sem mutatott, csak egy nagyon-nagyon-nagyon halvány második csíkot. Viszont mikor egy fél órával később ránéztem, már jól látható volt a második csík is.


Az első gyermekünket tervezzük, nem tudom, hogy ez pozitívnak számít -e, vagy csak száradási csík?


Tudnátok segíteni ?


Itt van a fotó: [link]



2021. febr. 20. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Időn túl nem érvényes, de ezek alapján mégis azt mondom, hogy pozitív.
2021. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

kétesélyes a dolog. ha még az x időn belül ránéztél volna amíg számít (azt hiszem ez 10-15p szokott lenni), többet tudnánk. nincs még 1 teszted amit megnézhetnél még?

de amúgy gyanítom, hogy nem lenne semmi baj egy koccintástól, ráadásul lehet alkoholmentes pezsgővel is :)

2021. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Mikor néztem kb. 3 perc után látszott valami, de tényleg alig láthatóan, nagyon halványan.

Előfordulhat ilyen, hogy az idő letelte után így megerősödik?

Történt már valakivel ilyen ?


Van itthon még egy teszt, de a reggeli tesztelésre tartogatnám (ha jól tudom, akkor kell csinálni, az első vizeletből)

2021. febr. 20. 12:24
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem pozitív. Időn túl ugyan nem szokott érvényes lenni, de nem tudhatod, hogy két perc múlva milyen volt. És ez időn túli falsnak túl erős. Szerintem egyértelmű pozi, ha van lehetőséged menj el boltba gyorsan csinálj meg még eget, de egy pohár pezsgőtől így a legelején semmi gond nem lesz mivel nincs még összeköttetésben kb 9. hétig veled.
2021. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Ennyi idő után az a száradási csík
2021. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez pozitív, időn túl nem szokott ilyen erős lenni csak úgy.

Főleg, hogy az ovu teszt is pozitív lett. Nyugodtan igyál meg egy kis pohát pezsgőt :)

Gratulálok neked :)

2021. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez pozitív. Nekem a megszületett gyerekem lassan két éves tesztje fele ilyen erős sincs. Azért ez nem úgy megy hogy a negatív tesztek így beerősödnek.
2021. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez pozitív. Az ovuteszt is megerősíti. Ne igyál ma :)
2021. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez egyértelmű, hogy pozitív! Száraz lagzi lesz! :D
2021. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél digitalisat, azt konnyebb értelmezni.
2021. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!