Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik? Baba??

1 hete késik? Baba??

Figyelt kérdés

A melleim leszakadnak folyamatosan, hom 37 felett van napok ota neha begorcsolget de mensi jele nincs..

Voltam par napja nogyogyasznal azt mondta 8 mmes a nyalkahartya meg nem is johet meg, teszteljek..

Van mar gyerekem es ugye van ez a megerzes ha terhes leszel de hat nem is tudom.. Ennyit sosem kesett majdnem 2 eve nem szedek mar gyogyszert.. Tudom teszt es orvos ujra, de megjohet meg? Jartatok mar igy?


2021. febr. 21. 09:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Csinaltam ma. Pozitiv lett nagyon erosen( gyogyszert azert nem szedek mert nem akarom tovabb mergezni magam masfel eve) es megborult a mensim nem gondoltam volna.. Ez valami egi jel h terhes lettem.. Nem szeretnem megtartani:( van egy 7 eves lanyom es nem eppen jo ez a parkapcsolat amiben vagyok. Tudom tudom ne itelkezzetek, tobb eszemnek kellett volna nekem is legyen 31 evesen:( elszurtam..
2021. febr. 22. 16:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Te döntésed!

Kitartást, legjobbakat kívánom a továbbiakban 🙂

2021. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

En meg alig varom a ketcsikos tesztem legyen...😔😔

Es tenyleg milyen igazsagtalan az elet..

Minden jot kerdezo! 😊

2021. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolso kivanom, hogy minel elobb babatok legyen! :) ( nekem egy bantalmazo kapcsolatban fogant amibol mar kileptem es megis.. Koszonom, nektek is minden jot:)
2021. febr. 22. 20:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Így meg is értem, hogy miért nem csináltál tesztet korábban (a félelem részét-korábban én is voltam bántalmazó kapcsolatban). Kívánom, hogy tiszta lelkiismerettel hozd meg a számodra legjobb döntést. Valóban igazságtalan az élet...
2021. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!