Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély a teherbeesésre?

Mennyi esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy elég fura kérdéssel fordultam hozzátok. Barátnőm nem mertem kiírni igy megteszem én. (Tudom undorító de csak válaszra vagyok kíváncsi)

Barátnőm együtt volt a párjával és babát akarnak de a párja meg szokás szerűen kivette a péniszét a hüvelyébol. A spermát letörölte nedves popsitörlövel és a csak a nedves popsitörlöt felnyomta maganak,hogy a sperma bekerüljön a hüvelyéve és ezt pár másodperc utan ki is vette. A kerdes az,hogy mennyire valószínű a teherbeesés? 5nap múlva ovulal. Válaszokat előre is köszönöm.


2021. febr. 21. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Elhanyagolható, szinte semmi. Az optimális teherbeesés feltétele, hogy a méhszájhoz minél közelebb kerüljön a férfi húgycsöve, és még onnan "lövi" be a spermát a méhbe. Ehhez képest a hüvelybe kenegetni egy foltos kendőt semmit nem ér, a savas közegben pedig elhalnak a spermiumok.

Több értelme lett volna még egy menetet nyomni.

2021. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
5 nappal ovuláció előtt még akkor sem túl jók az esélyek, ha normálisan együtt vannak. Így szerintem ebből nem lesz semmi, de ha gyereket akarnak, másnap vagy harmadnap ugyanúgy együtt lehettek volna, sokkal több az esélye, hogy abból teherbe esik.
2021. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam,hogy később lehetett volna még egy menet és akkor nem lenne ilyen kínlódás. Azert koszonom a válaszokat.
2021. febr. 21. 17:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért veszi ki ha gyereket akarnak.Nem tudják hogy el kell menjen a férfinek a nőben=baba ha ovuláció alkalmával teszik ezt meg?Szerintem ez kamu.A "barátnőd"fel akarja magát csináltatni a pasi tudtán kívül ami nem túl szép🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús egy kicsit. Már ott sántít a sztori, hogy a pasi "megszokásból" kihúzza, mikor az elején az a slussz poén, hogy végre minden nélkül elmehet bent. Vagy tényleg átverős dolog, vagy a pasi nem akar még gyereket, csak rálegyintett a "barátnődre".
2021. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg te vagy az a barátnő. Nagyon csúnya dolog amit csinálsz, nem csodálkoznék, ha elgyepálna, már bocs. És nem is gusztusos.
2021. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy eleggé beteg... van baj fejben...


Nem lett volna egyszerűbb, főleg annak a tudatában, hogy 5nap mulva lesz ovuja, hogy 2nap múlva újra szexelnek egyet?!


Nagyon buta lehet ez az állítolagos barátnő

2021. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os. Nem én vagyok az a nő aki ezt csinálta. Egy 26 éves nő vagyok 5honapos kislany anxukaja. Hidd el ha en babát akarok akkor teszek érte és tudom mit kell tenni és,hogy kell tenni!! Egy kérdést tettem fel,mert furdalt a kíváncsiság de ebbe nem magamat ábrázoltam le! De azert koszonom a válaszodat nem volt hasznos,mert csak a rosszindulat áradt belőle 🙂


A többieknek meg köszönöm a valaszt. Igen valószínű kamu ez a babás sztori de en ezt ellen nem tudok tenni majd kiderül mit produkált a hölgyemény magával 😀

2021. febr. 22. 09:13
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a barátnőd az biztos,már ne is haragudj!Mit erőlteti ha a pasi nem akar gyereket.Mert nyilván nem hisz akkor benne menne el és még örülne is neki mert azt szeretik.Remélem nem sikerül neki mert ez így nagyon nem fair,de mondjuk törlőkendőktől úgysem lesz terhes mert mint az tudva lévő ilyen felületeken elpusztul szinte azonnal a spermium.Elég buta a hölgy
2021. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyet értek veled. Szerintem se normális ez a dolog akit csinalt. Amikor nekem elmesélte egybol azt mondtam csak nehogy valami fertőzést okozzon az a popsitorlo hat igen gusztustalan.

Köszönöm a válaszod.

2021. febr. 22. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!