Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett a teherbeesès?

Sikerülhetett a teherbeesès?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsègetekre lenne szüksègem aki saját, szemèlyes tapasztalatból tud segíteni. Nem olyan règen kezdtünk el próbálkozni a babával. Január 30 volt az utolsó mensesem. Fix 35 napos ciklusaim vannam ami azt jelenti 20adikán lehetett az ovum. Párom kamionozik. 20adika hajnalban èrt haza akkor tudtunk együtt lenni valamint 21.èn. Szerintetek ez így jó lehet? Ebből lehet baba? Nagyon szèpen köszönöm a segítsèget előre is. :)

#teherbeesés #ovuláció #Pont időben #Vagymárkèsőn
2021. febr. 22. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt senki nem fogja tudni neked megmondani, főleg azért, mert nem tudod pontosan, hogy akkor volt e ovud. Ha akkor volt akkor lehetséges, hogy sikerült, kb két hét és kiderül :) Nekem 21.én volt ovum, hőmérőzöm reggelente, tehát biztosan tudom. Ha esetleg gondolod próbáld ki te is,így biztosan fogod tudni, hogy mikor volt.
2021. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos maga az időzites meg nem minden,tobb minden is kozrejatszik abba hogy valojaban letrejon e a terhesseg,es ha igen kepes e megtapadni.

Viszont a mi babank elore fogant ,a megfelelo idobe (ovu teszt is mutatta) es csak 1x voltunk egyutt, igy ebbol kiindulva neked is megvan ra az esely h sikerult !

2021. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!