Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hőgörbe rendben van?

Ez a hőgörbe rendben van?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtem hőmérőzni.

Aki ért hozzá, ránézne, hogy ez így rendben van? Megvolt az ovu?

Vasárnap volt pozitív az ovu tesztem.

[link]



2021. febr. 23. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen ránézésre jónak tűnik. De kell még 3 nap, hogy biztos lehess benne, ha ilyen szépen fenn marad a hő, akkor szinte biztos, megvolt az ovu.
2021. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Az nem gond, hogy lassan emelkedik a hő? Néztem görbéket és másnak sokkal gyorsabban emelkedett.

2021. febr. 23. 09:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, nem rakéta, hogy ki kell lőnie :D Meg a görbék íve minden aplikációban másképp hat, szóval csak úgy tűnik mintha, de tulajdonképpen 2-3 tizednél ritkán ugrik meg jobban. Szóval ne aggódj a tieddel minden rendben :)
2021. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2021. febr. 23. 09:59
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a mai görbe.

Még az a kérdésem lenne, hogy jó helyre húzta be a program az ovut? Vagy ezt mindig a 14.napra teszi?

2021. febr. 25. 17:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 3 helyen is vezettem görbét és jelentem a tervezettbaba jó helyre húzza ráadásul, ha valami oknál fogva változás történik, javít rajta. Tehát nézi az összképet. Szóval igen a jelenlegi adatok alapján jó helyen van. Nem ártana mellé ovu tesztet használni.
2021. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csináltam mellé digitális Clearblue tesztet ami a két legtermékenyebb napot mutatja. Szombat reggel lett pozitiv, ami azt jelenti, hogy szombat vasárnap vagyok a legtermékenyebb. Ezért csodálkoztam, hogy már vasárnap megvolt az ovu.
2021. febr. 25. 21:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akinek már a pozi lh csúcsos napon megvan az ovu, ez nem meglepő. Ugyan 36 oŕán belül reped a tüsző, tehát akár egy órával később is repedhet. Az is 36 órán belül van ;)
2021. febr. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. febr. 26. 08:42
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek miért eshetett így le a hőm?:(

2021. márc. 1. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!