Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal lehet szinte...

Hány nappal lehet szinte biztos a terhességi teszt eredménye menstruáció előtt? Tudom sokan mondják hogy jobb késésig várni vagy aznapig,de azért kíváncsi lennék. Melyik terhességi tesztet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Én 18 nappal az aktus után teszteltem negatívat ( Predictor Earlyvel) 5 nappal mensi előtt , negatív lett,de félek hogy túl hamar teszteltem.

2021. febr. 23. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha 1 hete késik. Clearblue digitálissal
2021. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A leírt adatok alapján szinte kizárt a terhesség, mivel ovu előtt sokkal voltatok együtt. Ciklushosszból 14 nap az ovu és max még 5 napig élnek a spermiumok, tehát ciklushosszból kivonod a 19 napot, ha ennél korábban voltatok együtt, márpedig a számaid egészen pontosan ezt mutatják, kizárt a terhesség. Ha pedig hamarabb volt ovud, akkor meg már pozi lett volna a teszt is.


Nincs olyan teszt, ami 100%-ra mutatná mensi előtt. Mégpedig azért, mert simán lehet egy kémiai, vagy egy rosszul indult terhesség és egy két nap késéssel végül megjön.


Pozit persze mutathatnak a 10-es tesztek nem várt előtt pl a facelle, vagy a predictor. Sőt fogalmazzunk úgy, ha elindul valami és valóban tudja az ember mikor volt ovu, akkor azok tuti pozik lesznek nem várt előtt már 4 nappal. DE ez nem jelent 100%-ra terhességet.

2021. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod az ovuláció napját akkor rá 10 napra már mutathat halványan.
2021. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt 2 nappal a Facelle (10-es) mutatta már, aztán nem várt napján X-epil (25-ös) is pozitív lett.
2021. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kettessel értek egyet. 18 nap után már mutatnia kéne, de az ovu is együttlét után volt valószínűleg.
2021. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes (több mint valószínű).
2021. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!