Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Együttlét...

Lehetek terhes? Együttlét volt óta menzeszem de megint fáj a mellem. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval ha jól emlékszem január 17-en és 22-en voltunk együtt de az biztos hogy február 3. hetében és ekkor tájt volt az ovulációm a naptár szerint ezen a héten voltam termékeny de védekezünk óvszerrel ugyanis még nem akarunk Február 4-en volt menstruációm azóta nem is voltunk együtt. Akkor 41 napra jött meg nekem mindig ilyen 40 nap körül szokott. Most viszont tegnap óta hirtelen egyik napról a másikra fáj a mellem úgy mint mindig menzesz előtt. De most még csak a 21. napon vagyok. Terhes lehetek vagy most csak normálisan fog megjönni 28 nap körül és azért fáj? 21/L

2021. febr. 24. 01:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*nem akarunk babát.
2021. febr. 24. 01:04
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat az eleje úgy helyes, hogy *JANUÁR 3. HETÉBEN

csak gyorsan írtam ezért bocsi

2021. febr. 24. 01:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Az ovulációt érzed, nem vagy terhes.
2021. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennyire hülyének lenni?!

(Ez csak költői kérdés nem kell válasz)


Megjött, védekeztetek is... akkor?!

Ha ennyire aggódsz, mi a túróért nem csinálsz egy tesztet?


Amugy kb a lottó 5össel van 1esélye hogy terhes vagy...

2021. febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

40 napos ciklusok mellett 21.napon az ovut kezded érezni, azt akár egy héttel előtte is lehet. Egyébként 40 napos ciklus nem normális, menj vele dokihoz, akkor is, ha nem akartok babát.


Minden esetre terhes nem vagy, tehát ezen a téren megnyugodhatsz.

2021. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És az is lehet hogy eddig ovukor soha semmit nem éreztem most meg igen?
2021. febr. 24. 11:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, bármikor elkezdheted érezni. Én pl szülés előtt soha nem éreztem ovus tüneteket, azóta meg rosszabb mint a mensi. Az ember változik. Mint ahogy a hormonok is... egyik ciklusban még jók aztán felborulnak.
2021. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg és a mellem még mindig ugyanúgy fáj. Meg úgy érzem mintha többször kellene pisilnem.
2021. márc. 3. 21:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Teszt?!
2021. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na teszteltèl?
2021. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!