Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzeszem, teszt...

Késik a menzeszem, teszt negatív egyenlőre, ebből még lehet baba?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menzeszem, de sose maradt még ki, és sose késett ennyit (ált. 1-2-3 nap késés vagy előbb jön meg) teszteltem tegnap egyet, teljesen negatív. A méhszájamat alig érem el, és bő krémes folyásom van. Másfél hete késik, ovulációm pontosan nem tudom mikor volt.. néha szurkál az alhasam, és érzékenyek a melleim. Nemrég újra együtt voltunk párommal. A hőm ma reggel 37.1 volt. Pár nap múlva tesztelek újra, de addig érdekelnének a tapasztalataitok.

2021. febr. 24. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még barmi lehet ezek alapján. Ameddig nem jön meg, tesztelnék, ha sokat késik teszt negatív, akkor pedig orvost keresnék fel.
2021. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem masfel heti kesest mar kikene mutatnia a tesztnek ha baba van.

Csinalj meg egy tesztet ha az is negativ en felkeresnek egy dokit

2021. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!