Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban vagyunk és a múlthetet nálam töltötte és minden nap szexeltünk és ha jól emlékszem 2-3x volt olyan hogy miután elélvezett levette a gumit és szinte rögtön azután kb 1-2 percel elkezdett ujjazni csak egyikünk se emlékszik hogy megérintette e a péninszét tehát nem tudjuk hogy spermás volt e az ujja egyszer egyik alkalommal mikor ez történt szex után oráloztam addig ő a kezével a takaróba meg más hova is fogdosott szóval ennél az esetné valószínű hogy már nem volt spermás a keze de a többi alkalomnál nem tudjuk hogy olyan volt e keze. Lehetek ez miatt terhes? Mikor jönnek elő a tünetek az ilyen hasfájás hányinger? Mert ma reggel arra keltem hogy fáj a hasam még minig és hányingerem is van. Ha minden igaz március 7. körül kell hogy megjöjjön.

2021. febr. 26. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes vagy.
2021. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a párom nagyon be van parázvan hogy ennyire nem figyeltünk oda és kezdek már én is parázni.
2021. febr. 26. 09:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nem jön meg akkor vegyetek 2-3 terhes tesztet. Ha még az sem nyugtat meg, akkor vérből nézess hcg szintet. Az tuti. De felesleges aggódnod szerintem. Csak a stressz miatt produkálsz már tüneteket
2021. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Felőlem lehetsz, én rábólintok.
2021. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2021. febr. 26. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány évesek vagytok de hogy nagyon buták az biztos. Persze elvi esély mindig lehet, ebben az esetben talán egy a millióhoz.
2021. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vagy az...
2021. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy. Ilyen bután nem kéne szexelni szerintem. Terhességi tünetek az első trimeszter vége felé jelentkeznek, nem pár napra rá. Az hogy nemsokára várod a mensid, azt figyeld, miután késik 5-7 napot tesztelj. Mert ha idegeskedsz úgyis késni fog. Érdemes megvárni mert annak is kell minimum két hét az aktus után hogy megállapítsa az eredményt. Elég 2 darab, elvileg egy is elég reggeli vizeletből, de a nők nem hisznek egynek ezért veszik egymás után a teszteket, de felesleges annyi (3 nem kell). De ezt csak érdekességnek írtam, nem vagy terhes. Szinte lehetetlen, hogy annyi spermium volt az ujján amit már látni sem lehet és az ujja elérte a méhszájadat. Több millió spermium kell ahhoz hogy pár 100 darab elérjen a petefészekig (és ha nincs peteérésed, megint 0 az esélye).
2021. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elenyeszo az esélye, 0-hoz közelít,az ujjával nem ejt valaki teherbe. De aki szexel egy nagyon nagyon kicsi esély mindig van a terhességre védekezés mellett is, ha aggódsz tesztelj attól tuti megnyugszol teljesen.
2021. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!