Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek össze jöhet igy a...

Szerintetek össze jöhet igy a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég fura kérdéssel fordultam hozzatok.

Párommal tervezzük a babát de valamilyen oknál fogva nem sikerül. Volt kémiai terhességem de azóta semmi 🤷‍♀️

Lehet befolyásoló tényező,hogy párom amikor elélvez nem löveli fel a spermát elég mélyre?

Támadt egy ötlete amit alkalmaztunk hatha igy össze jön.

Fecskendővel velszivtuk a spermat és felhelyeztem a hüvelyembe hatha a kinyomas mélyebbre menne fel. Ovuláció elott 2nappal történt a fel helyezés. Szerintetek lehet lesz belőle baba vagy ez egy hülye ötlet volt?

Voltunk vizsgálaton párommal es nekem sincs semmi bajom egészségesek vagyunk mint ketten 🙂

(Remélem nem lesznek rosszindulatú kommentek) Válaszokat előre is köszönöm.



2021. febr. 26. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh neee 😓...a hímvesszőből olyan sebességgel lövell ki a sperma, hogy azt a fecskendő meg sem közelíti. Ráadásul akár koszos is lehet az a vacak, megsérted magad vele vagy szimplán kapsz egy fertőzést. Jó időben vagytok együtt? Tudod mikor vannak a termékeny napok?
2021. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fu. Biztos sterilen történt az egész fecskendőzés.... komolyra fordítva a szót. Ha sikerült már egy kémiai terhesség akkor párod pont kellő kép növeli ki a spermát csak valami miatt megszakadt a folyamat. Nem tudom mióta probalkoztok meg h milyen vizsgálatokon vagytok túl (rengeteg van) de legyél türelmesebb. És ezt az egyéni megoldást hagyjátok rá mert sokka hatásosabb a természetes mondja és higénésebb is
2021. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ossze johet..... Ismerosom csinalta ugyan ezt. Terhes lett. Csak az o parja nem tudott rola hogy a no lopja a spermajat a gumibol......
2021. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind az összes meddőségi vizsgálaton voltatok vagy csak ultrahanggal rád nézett egy doki? Mert nem ugyanaz a kettő! Milyen spermaszám van? Petevezeték átjárható? Immunológiai vizsgálat volt? Nemi betegségek? Cölikália? Pajzsmirigy? Cukorterhelés? Stb.
2021. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már most 4 éve próbálkozunk a babával. Párom amikor elérvez nem lövel hanem csak ugx kifolyik és azt hittük ez az oka annak,hogy nem megy fel esetleg elég mélyre. Igen minden vizsgálat megtörtént tavaly mult hónapban volt egy vérvételem majd most március 24.-én kell vissza mennem és a további fejleményeket elmondja az orvos.
2021. febr. 26. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod volt vizsgálaton? Mert, ha valóban láttátok, hogy egyáltalán nem lövell, hanem csak kifolyik, akkor ott gond van. Normális esetben métert simán átlő, most tudom ez viccesen hangzik, de így van. Fecskendő meg na... ennél nagyobb butaságot... kell neked, hogy elkapj valamit aztán azért ne lehessen gyereked? De most komolyan...


Küldd el a párod dokihoz.

2021. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orvos nem ajánl semmilyen megoldást? Inszeminációt például? 4 év után nincs mire várni.
2021. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd most fogja elmondani a végső megoldásokat márciusban amikor vissza kell mennem de remelem márciusban mar pozitiv teszttel tudok vissza menni hozza :)
2021. febr. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!