Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőemelkedés terhesen?

Hőemelkedés terhesen?

Figyelt kérdés

7hetes terhes vagyok, és hirtelen egyik pillanatról a másikra éreztem hogy nagyon melegem lett (nyitott ablak, nem nagy fűtés)

Egyből mértem a lázam és 37,7..

Olyasmire gondolok mint pl. Mikor menstruálunk sok nőnél szokott kis hőemelkedés lenni..

Ez is olyan?

Vagy ilyen lehetetlen?

Inkább betegség? Covid?



2021. febr. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A terhes nőknek magasabb a testhője kedves.Úgyhogy nem kell pánikolni feleslegesen.Vagy ha ennyire rá vagy kattanva a Covidra akkor fizess 20 000 Ft-ot egy tesztért és probléma rögtön meg van oldva
2021. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok rákattanva a covidra.. Sőt. A létezését is megkérdőjelezem.

Illetve nem áll módomban se szándékomban egy olyan tesztért fizetni ami még a coca colát is pozitívnak jelzi.

Ettől eltekintve, azért mint minden várandós kismama, pánikolok bármiféle elváltozás/nem megszokott dolog miatt.

2021. febr. 26. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges.Minden terhes nőnek kicsit magasabb a testhője.Olvass utána és ne félj
2021. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tény nem kell pánikolni, de figyelgesd magad, mert ez már rendes hőemelkedés. Terhesen csak magasabb a hő, hőemelkedés azért még nem lesz.


Minden jót!

2021. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!