Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után nektek azonnal...

Ovuláció után nektek azonnal vannak PM tünetek? Arra gondolok, hogy pár napra rá már olyan mindjárt megjön érzés vagy derék fájdalom?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete volt az ovulációm, és ma már görcsölgetek, és a mellem is érzékenyebb. Mivel valószínűleg nem vagyok terhes, így szerintem PM lehet.
2021. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen jele nincs, a mensi előtt régebben volt fejfájás, de az sincsen. Mivel vékony a méhnyálkahártyám, emiatt nem is görcsölök.
2021. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem hol van egyből hol nincs. A szúrkálást a tüszőrepedés után ottmaradt sárgatest okozza. Ezt egészen mensiig lehet érezni.


Sajnos ez is tipikusan olyan dolog, hogy mindenkinek más és mindenkinek lehet minden ciklusa egészen más. Nem lehet semmit jósolni belőle.

2021. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Általában ilyen 3 nappal előtte szokott kezdődni, de a múltkor már szinte ovuláció után éreztem.
2021. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Derékfájás,cicifájás,puffadás,érzékenység stb,már ovu után 2 nappal kezdődnek,de csak enyhén,majd fokozatosan egyre jobban.
2021. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!