PMS tünet lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vagyok a ciklus 22.napján,8-9.dpo-n. Peteérésemet LH teszttel követem, február 20-án volt pozitív. Március 6-ra nem várom Ma elkezdődött a szokásos PMS tünet (mellfajdálom, alhasi szurka, meg fog jönni érzés).Akinek szoktak lenni ilyen tünetei mentesz előtt, akkor is volt mikor terhes lett? Van egy 7 éves kisfiam, de sajnos nem emlékszem hogy nála hogy volt🤦‍♀️Tesztelni úgyis max. a nem várt napján, vagy utána fogok, csak kíváncsi vagyok nálatok hogy volt. Köszi ha válaszoltok😊
2021. febr. 28. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer voltam terhes. Elsőnél az összes létező pms tünet elmaradt, sőt semmi tünetem nem volt, már 6 napja késett mire észbe kaptam, hogy valamikor mostanában kéne jönnie.


Másodiknál voltak szokásos enyhe tünetek, majd mikor már fura tünetek jöttek, amik eddig soha, akkor a hcg teszt is pozi lett.


Szóval két terhesség, teljesen másképp :)

2021. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa hogy max 3-4 nappal előtte szokott lenni csak hasfájás, meg fog jönni érzés. Most elég korán van 6 nappal előtte. Most is inkább a petefészkem szúrkál. Egész nap érzem, hol elmúlik pár órát, hol visszajön. Szabályos 28 napos ciklusaim vannak.
2021. febr. 28. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Petefészek szúrka azért van, mert a tüszőrepedés után ottmarad a sárgatest. Ez normális jelenség, olykor jobban megérzi az ember.
2021. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊Egy hét múlva kiderül hogy mi is okozta 😊
2021. febr. 28. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kérdező, egy hét múlva nem az derül ki, hogy mi okozta, hanem, hogy sikerrel jártatok e :) most még nincs terhesség ami okozna bármit is ,és ne kötekedésnek vedd, ez inkább csak tény. Szorítok, hogy pozitív teszttel zárd a ciklust :)
2021. márc. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊Szép napot mindenkinek 😊
2021. márc. 1. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!