Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetetlen de mégis csak...

Lehetetlen de mégis csak terhes lehetek...?!

Figyelt kérdés

Lényeg:

Febr. 7.én bennem ment el.

Pontos a mensim szinte mindig így a naptárkám szerint 13.-án kellett lennie az ovunak. DE már akkor feltűnt, hogy kezd egyre több szintelen nyákom lenni a rá következő napokban: 16-17-18.án tapasztaltam a legtöbbet.

A poén: 17.e szerdán belázasodtam és kiderült, hogy koronás vagyok🙄. Lényegébe azon a hétfőn éreztem már, hogy gyenge vagyok.. m1. Koronás lettem. 27.e óta várom, hogy jöjjön... tegnap és ma halovány barnázásom van amit nem tudok eldönteni: mensi jele vagy beágyazódás?!

Kérdésem: létezik, hogy 7.ei együtt létünk megfogant vagy a covid miatt a mensi rendje is felborult és késik?!


26/n szal nem para a baba csak hipochonder vagyok🤡


2021. márc. 1. 23:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
26%
Szűz vagy még?
2021. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2021. márc. 1. 23:54
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Hallottal már a terhességi teszt nevű találmányról? Azt mondják, kimutatja, hogy terhes vagy-e.
2021. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
7e óta voltatok együtt? Ha nem, akkor nem hinném hogy baba lenne. Ha csak..... Az ovud nem elobb lett volna.. De ugyy veszem ki a leirtakbol, hogy inkabb kesobb volt. En amondo vagyok, hogy tesztelj a napokban egy 10es facelle teszttel. Ha az negativ nincs baba.
2021. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Én is covidos voltam februárban és nem jött meg a mensim sem. Terhes nem vagyok. Lehet van összefüggés!? :(
2021. márc. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Előveszem a varázsgömbömet....
2021. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a 7-ei együttlétből baba lett

A betegség nyúlhatott bele a menzeszedbe nagyon valószínű

Meg fog jönni,várd ki

Terhességi teszt beszerzése fontos és úgy biztosra is mehetsz.Megkérsz vkit hogy vegye meg neked és ennyi

2021. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Karanténba vagyok... jövő héten tudok venni tesztet. De amúgy igen tudom mi az 🙃

Igen a covid miatt tartok, hogy ennyire belenyúlt volna a vírus a ciklusba?! Továbbá ha terhes lennék újabb para, hogy árt e a magzatnak.

2021. márc. 2. 08:28
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Online vásárlásról hallottál már?
2021. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Inkább a covidra irányult volna a kérdésem csak, hogy voltunk együtt igaz, hogy ciklus elején ezért írtam a terhesség esélyét.

2021. márc. 2. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!