Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már minden matek alapján...

Már minden matek alapján kimutatná a teszt, ha terhes lennék (aminek amúgyis nulla az esélye szinte) ugye?

Figyelt kérdés

Nem terveztünk gyereket, gumival védekezünk. Nem szoktuk ellenőrizgetni, mert nem baj ha "becsúszna" sem, de inkább nem szeretnénk még. Általában 27-én, 28.án jön meg évek óta. Decemberben elcsúszott 2 napot akkor 30.án jött meg. Utána sajnos nem tudom. Rettentő stresszes voltam, szinte egybefolynak a napok, talán 29.e körül jött meg. Azóta semmi. Szóval vagy mostanság kéne vagy csúszik. Tegnap teszteltem mert fura tüneteket produkálok, de simán be is képzelhetem vagy lehet attól, hogy meg fog jönni. Predictor early meg xepil is negatív volt tegnap délután, az x epilből egy ma reggel is. Jól gondolom hogy még ha az ovuláció elcsúszott is és én vagyok a termékenység istennője vagy nem tudom valamelyik már kimutatta volna ha terhes vagyok mindenképp.


(Igen tudom, hogy felnőtt nőként jobban számontarthatnám mi mikor történik velem, ha most megjön meg is teszem).


Ha ezen a héten nem jön meg orvoshoz is elmegyek, de segítene picit megnyugodni ha valaki, aki jártasabb a számolgatásban megerősítene.


2021. márc. 2. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől simán csúszhat, vagy akár ki is maradhat menzesz, szerintem ennek nagyobb a valószínűsége, mint hogy a gumi ellenére terhes lennél. Pláne, hogy a tesztek is negatívak.
2021. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!