Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovulációs teszt utáni...

Pozitív ovulációs teszt utáni együttlét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha csak a pozitív ovulációs teszt utáni nap vagyok együtt a férjemmel úgy még lehet esélyünk? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2021. márc. 2. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok tapasztalt, előző hónapban csináltam először LH teszteket. Pozitív teszt előtt minden nap együtt voltunk, 2 napig volt pozitív, azokon a napokon is, aztán fellélegeztünk és kicsit gondoltunk pihenünk. 2 nap múlva mentem nőgyógyászatra, általános okok miatt, és megnézett UH-val, basszus, ott volt az érett tüsző. Hiába volt már negatív akkor az LH teszt, még mindig kellett volna akciózni, mert nem volt tüszőrepedés. Azt hittük végre megtettünk mindent, már nem bírtunk basszus akciózni, lefújtuk, nem is lett baba. :D

Pozitív LH tesztnél fentiek alapján semmiről nem vagytok lekésve. :)

2021. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában véve lehet, persze. Teljesen egyéni, kinek mikor van petérése a pozi teszt után. Nekem pl aznap szokott lenni, esetemben már késő lenne. Általánosabb viszont, hogy a pozit eszt utáni napon van, de lehet még később is. Olyan is van, amit az 1. ír, hogy bár pozi a teszt, mégsem reped meg a pete, bár ez viszonylag ritkább.
2021. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36 órán belül reped a tüsző lh csúcs után, tehát az első negatív napon még van esély.
2021. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem este lett pozitív (2 babámnál is) és éjszaka meg is volt az ovu (tehát pár órával a pozi teszt után), a reggeli hő már fel is ment, szóval tuti. Elvileg még időben lehetett az együttlét.
2021. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elkezdett szúrni a petefészkem, úgyhogy valószínű a holnapi nap már késő lesz. 😔
2021. márc. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!