Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek hogy ne görcsöljek rá?

Mit tegyek hogy ne görcsöljek rá?

Figyelt kérdés
Még csak 2. próbálkozós hónapban vagyunk, de állandóan figyelgetem magamon a jeleket és folyton baba témával kapcsolatban olvasok, félek, hogy ez már rágörcsölés és amiatt nem fog összejönni. Ti hogy tudtatok nem erre koncentrálni?
2021. márc. 2. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy és mégis össze jön😀
2021. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Erre nincs "gyógymód". Ja de egy valami: ha összejön. Lehetne írni a sablon szöveget, hogy keress valami hobbit, dolgozz kifulladásig és társai. De szerintem ha valakinek minden vágya egy gyerek, akkor ezen úgysem segítenek hosszú távon.
2021. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem akkor jött össze, amikor a legdurvábban rá voltam görcsölve...
2021. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy én vagyok a kivétel, de nekem akkor jött össze, amikor gyakorlatilag lemondtam róla. Több, mint egy éve próbálkoztunk. Másodikkal úgy voltam, hogy akartam is, meg nem is, vágytam rá, de kissé korainak tartottam. Nem görcsöltem rá egyáltalán, s arra is számítottam, hogy nem is fog összejönni. És 2-3 hónap alatt mégis megfogant. Evvel persze nem azt akarom mondani, hogy mondj le róla, de tudom hogy milyen, amikor vki sokszori próbálkozás után is újra és újra csalódik, pedig nagyon vágyik rá. Csak az én példámat írtam le, hogy ilyen is van. :)
2021. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem első hónapban összejött, de sajnos nem maradt velünk. Emiatt teljesen lemondtam az egészről, úgy éreztem, hogy már nem akarom. Közeledett az esküvőnk, azzal foglalkoztam. És hopp, azonnal újra terhes lettem következő hónapban, pedig nemvárt napján még a teszt is negatív volt.

2 héten belül szülök

2021. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1 év 1 hónap után sikerült úgy, hogy az utolsó hónapban egyetlen egyszer voltunk együtt (nagyon elfoglaltak voltunk), tojtam már a 2 naponta legyünk együtt témára, és igazából inkább a sportra kezdtem koncentrálni, hogy fogyjak. Aztán 3 nap késés után gyanús lett, és üvöltő pozitív tesztem lett. Egyáltalán nem érdekelt ekkorra már a baba téma, már baromira untam állandóan tesztelgetni, aztán szomorkodni, hogy megjött. Ez az én példám, de van aki rágörcsöl, és sikerül is, ahogy feljebb írták. Szerintem mindkét irány jó tud lenni, majd idővel kiderül, hogy melyik a tiéd.
2021. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Persze amikor pozitóv lett a teszt, végtelenül boldog voltam! 🥰
2021. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2021. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit, ezen csak az segít, ha összejön, vagy ha eltelik valamennyi idő (1 év, két év...több) és magától változik meg valami benned. A "ne görcsölj rá" az egyik legidegesítőbb, legfrusztrálóbb és legnagyobb hülyeség, amit egy teherbe esni vágyó nőnek mondanak, többnyire azok, akik már nem emlékeznek rá, milyen érzés ez, és/vagy pár hónapon belül sikerült nekik. Ez egy olyan érzést kelt a nőben, hogy "én vagyok a hibás, mert rágörcsölök", és ez borzasztó szerintem. Kismillió olyan esetről tudok, ahol "rágörcsöltek" az elejét fogva, mégis gyorsan teherbe estek. Ha meg valami gond van az egyik vagy másik oldalon, ha olyan nyugodt is leszel, mint Buddha, akkor sem fog sikerülni. Annyit hozzátennék a végére, hogy két hónap semmi, barátkozz meg a gondolattal, hogy úgy egy éven belül normális teherbe esni, talán ez kissé megnyugtat.
2021. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Miért lettem lepontozva??
2021. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!