Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom és a fiu testvére...

Párom és a fiu testvére Ikrek!Azt szeretném még kérdezni mennyi az esély arra ha teherbe esnèk hogy ikrek lesznek az első gyerekeim?Hol tudnék ennek utána járni?

Figyelt kérdés
Ebbe kérnèm a segítséget!

2021. márc. 2. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Biológiailag nem befolyásolja azt, hogy mikor fogan a gyerek az, hogy mikor fogantak a szülők (vagy rokonok). Ha valami ezoterikus választ keresel, arra nem tudok válaszolni.
2021. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Annyi, mintha nem lennének ikrek
2021. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam ,hogy női ágon öröklődik az ikrekre való hajlam, szóval ha a te ágadon nincs iker elvileg kicsi az esélye.

Viszont azt is olvastam,hogy ha valaki a fogamzásgátló abbahagyására után hamar esik teherbe,ott van esély,mert az agynak vissza kell állnia a hormon termeléshez és előfordulhat hogy mindkét petefészek termel az adott hónapban petesejtet

2021. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, a nagybetű miatt valamiért a csillagjegyre gondoltam. :D Én is úgy tudom, ahogy #3 írta, illetve a Clostynak is egy mellekhatása a valószínűbb ikerterhesség, ha szedsz ilyesmit.
2021. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lutri.
2021. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen véletlenszerű. A családomban és a férjem családjában is van több ikerpár, nekünk mégis egy baba lesz. Nem is bánom, mert az ikerterhesség sokkal rizikósabb. Gyakran nem marad meg az egyik baba, ez pedig veszélyezteti a másikat. Sokkal több vizsgálat kell és a szülés sem sétagalopp. Le a kalappal minden ikres kismama előtt.
2021. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az ikerszülés inkább női ágon öröklődik és átugrik egy generációt. Legalábbis nekem a nagymamám, akinek volt ikerterhessége, ezt mondta, de lehet, hogy ez régi hiedelem, nem tudom. Minden esetre es alapján, ha a nagymamádnak volt ikerterhessége, nagyobb eséllyel lehet neked is.
2021. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi.

Ikrek után nem szoktak ikrek születni. Felmenőktol öröklődik az esély

2021. márc. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!