Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18/F vagyok. A barátnőm is 18...

18/F vagyok. A barátnőm is 18 éves. A gumi sajnos kiszakadt pár hete. 3 napra rá megjött neki.(picit enyhébb volt a vérzés az átlagnál) Azóta semmi tünet nincsen. Ha a következő ciklus többet késik, terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Amikor kiszakadt, akkor láttam valami fehéres színű valamit, de szerintem az csak a síkosító volt, a gumin belül. Azóta csináltuk, nem szakadt ki, de akkor is láttam azt a színű folyadékot a gumin belül, de nem mentem el, szóval esélyes, hogy síkosító?

2021. márc. 3. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Pár hete?Miért nem tesztel a barátnőd ha pár hete volt a baleset?Mennyi a pár hete?2-3-4?
2021. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Majd veszek tesztet. Most fog menstruálni, ha 5 napnál többet késik, akkor már tesztelünk is.
2021. márc. 3. 08:19
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként 4 hete
2021. márc. 3. 08:19
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha menstruál, mi a kérdés?
2021. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hete akkor tesztelni kellett volna menzesz után.Most akkor 8 hetes elvileg?Kizárt hogy terhes legyen.6.hét körül a tünetek elkezdődnek általában.Ritkább akinek semmi tünete nincsen.
2021. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A gumi pont egy hónapja szakadt ki. Rá 3 napra megjött neki, és most jön majd meg neki 7.-e körül. Ilyenkor egy hónapos, nem? Azért kérdezem, mert tényleg nem értek hozzá
2021. márc. 3. 08:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen 1 hónap körüli a ketsegesen létező embriotok

De sokkal jobb lenne ha bennetek egy tesztet van 500 Ftert is a gyógyszertárban vedd meg (ne kikerosben hanem ilyen körbe setalosban úgy kevésbé kínos)

Es ha megcsinalja tok megnyugszotok

A stressz is el tudja tolni a menszeszt és ha megcsinalnatok nem stresszelnetek és még meg is jönne neki időben nem kell ennyit kivarni egy teszttel

2021. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Már ma holnap tesztelhet.Nem kell a menzeszre várni.Minek?Legalább nyugis lenne ha - lenne
2021. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak én stresszelek igazából. Ő teljesen biztos benne, hogy nincsen semmi. Bár én mindig is sokkal elővigyázatosabb voltam ilyen téren. De mégis kiszakadt sajnos.
2021. márc. 3. 08:42
 10/20 A kérdező kommentje:
Igazából azt hallottam, akkor pontosabb a mérés. Meg az sem mindegy, milyen áron veszek. Van, aki az 5000forintosra esküszik, van, akinek az 500 forintos is pontosan mért.
2021. márc. 3. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!