Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie a...

Ma kellett volna megjönnie a menstruációmnak,, pozitív tegnap óta a tesztem, de mellette pecsételek. Mennyire normális ez, mennyire maradhat meg a baba?

Figyelt kérdés

Mára vártam a nem vártat, tegnap teszteltem, halvány pozitív lett. Tavaly volt egy missed ab-om, azóta nem sikerül, mert mindig nagyon vékony a méhnyálkahártyám. Múlt héten a laparoszkópos műtétet beszéltük meg a kórházban, és 1 héttel ezelőtt volt 5 mm. Még nem sikerült elérni a dokit, de nagyon izgulok.

Nem tudom már, hogy mire gondoljak, de nem akarom túlparázni



2021. márc. 3. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy a szervezet emlékszik a menstruációra és csak azért jelentkezik a pecsételés. Ha pozitív a teszt akkor biztos van valami a dologba. Sok sikert! 😊
2021. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok halvány pozitívról derül ki, hogy vagy nem az, vagy szellemcsíkos, vagy kémiai a terhesség. 5 mm-es nyálkahártya nem elegendő a beágyazódáshoz. Én megvárnám az orvos válaszát az ügyben, mert ez gyanús, sajnos.
2021. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]


Az olcsóbb tesztek ennél picit világosabbak, de a Clerblue engem meggyőzött.

2021. márc. 3. 10:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez pozitív az tuti. Viszont a túl vékony nyálkahártya miatt vérezhetsz és az sem biztos, hogy meg tud maradni :(


Szedj E vitamint az segít a vastagításban illetve konzultálj dokival. Mehetsz dokihoz is, ugyan látni nem fog semmit, de megnézheti mekkora a nyálkahártya és van e egyéb ok a maszatolásra. Írhat fel progi pótlást is.


Drukkolok, hogy minden jól alakuljon, sajnos nem látunk beléd, hogy most mi a helyzet pl a vastagsággal.


Kitartás!

2021. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi, meglátjuk, ma délután visszahív a doki. Az előző ciklusban baromi magas lett a progeszteronom, a hormonokkal nincs gond.


Hidd el szedtem és szedek is lassan már mindent: E-vitamin, D-vitamin, Omega-3-t, ligetszépét, de soha nem erősödött.


Ez a ciklus volt, amikor figyeltük ultrahanggal a peteérést, kaptam direkt a 10. napon ösztrogén tartalmú krémet, de valószínűleg minden borított, mert a 35. nap körül volt ovum. Kb. a 20.napig figyeltünk mindent, és akkor mondtam oké, ez itt feladom, majd megjön, aztán utána mehetek a műtétre.

10 évig szedtem a fogamzásgátlót és valószínű emiatt vékonyodott el, és közel 2,5 év alatt sem jött helyre.


Köszi a drukkot, meglátjuk mi lesz. Igyekszem pihenni és nem sokat stresszelni.

2021. márc. 3. 10:50
 6/14 anonim ***** válasza:
E-vitamin és rutascorbin ilyenkor tud segíteni. Mármint pluszban a többi mellé.
2021. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, rutint tudok szedni, mert itt nincs rutascorbin
2021. márc. 3. 12:51
 8/14 anonim ***** válasza:
A pecsételésre progeszteront szokott adni az orvos, amennyiben méhen belüli terhességet állapít meg. Jó lenne mielőbb bejutnod hozzá.
2021. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia!Hány napos szokott lenni a ciklusod átlagban?Csak a 35.napi ovuláció miatt kérdezem.A krém elvileg vastagítja a nyálkahártyát.Egyik isemrősöm is kapott csak ő spray formájában és 11 mm-es lett neki.Szóval ne add fel!Kéne progi szintet is nézni vérből.Mertha még magas akkor nyilván nem írja fel.A túl magas nem jó ahogy a túl alacsony sem.Kíváncsi vagyok mit mond az orvosod.A teszted viszont egyértelmű +.Annyit tudsz még csinálni hogy 2-3 naponta tesztelsz ugyanazzal a teszttel és figyeled hogy erősödik e a vonal.Hcg vérvétel sem ártana
2021. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ma voltam dokinál, vettek vért. Ultrahangon nem lehet még látni semmit, így majd a vérvétel lesz mérvadó. Kaptam magneziumot, aspirin protectet, meg progeszteront.


Én sajnos hiába kentem magam az ösztrogénkrémmel, 4 mm-ről 6 mm-re emelkedett. A 20 napig volt cikluskövetés, de a hőm nem emelkedett. Előtte beállt a ciklusom, folyamatosan rövidült a missed ab óta, 37el indultam és a végén már 29-31 volt. Itt valószínű bekavart a krém, lehet későn kezdtük el, így fel is adtam. Nem bántam, hogy kitolódott a ciklus, mert így előbb lett volna a műtét.


Most egyelőre várunk, aztán meglátjuk mi lesz.

2021. márc. 4. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!