Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszájseb eltűnhet idővel(+...

A méhszájseb eltűnhet idővel(+kezeléssel)? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Júliusban voltam dokinál, aki vérző méhszájsebet állapított meg, kaptam rá betadine kúpot és tejsavas kúpot. 3 hónap múlva kellett volna visszamenni, de hol én nem tudtam menni, hol a doki nem tudott fogadni.


Mostanra ez a doki elköltözött, mást nem ismerek magánban, szóval TB alapon mentem dokihoz. Számomra kissé fura volt a doki... elmondtam neki minden problémámat, a végén annyit mondott, hogy nincs eltérés, a leleten sem szerepel a méhszájseb. Rákérdeztem a méhszájsebre, hogy van-e, azt mondta rá, minden oké...


Elmondtam neki, hogy mielőtt megjött a mensim, napokig barna pecsételő vérzésem volt, ezzel sem foglalkozott, azt mondta ez normális. Én nem gondolom normálisnak, különösen hogy babát szeretnénk.


A háziorvosom jó ismerősöm, amúgy is megyek jövő héten vérvételre hozzá. Ő elmondott tünetek alapján (barnázás) írhat fel progeszteront? Azt olvastam, hogy elvileg vérvételek alapján kellene felírni, de amúgy semmi károsat nem csinál, ha pluszban szed vki progit.


2021. márc. 3. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éve van, voltak kezelések, de semmit nem értek. Az utolsó alkalommal azt mondta az orvos, hogy 50ft-os nagyságú éppen
2021. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Egyik ismerősömnek is volt méhszájsebe és ecsetelős kezeléssel rendbe jött nagyjából.A progezsterontól pedig ne félj,nem tud bajt okozni
2021. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!