Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán csináltam vajon a...

Korán csináltam vajon a tesztet? Vagy már inkább ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 napos ciklusaim vannak. Hétfőn kellett volna megjönni. Kedden délután csináltam tesztet ami totál negatív lett. Bár elég sok folyadékot iszok, úgy tudom az nagyon hígítja a vizeletet. Tüneteket nem érzek csak minden reggel az a tipikus mindjárt megjön érzés ami pár óra múlva megszűnik. A mellem nem duzzad nem fáj, eddig minden menzesz előtt fájt. A nemvárt előtt pár napig nagyon fájt a hasam alja, szurkált, feszített, így gondoltam biztos meg fog jönni de azóta sem. Én úgy gondolom már ki kellett volna mutatni a tesztnek. A nőgyógyászom szerint korán teszteltem. Járt vki hasonló cipőben? Mikor teszteljek újra?
2021. márc. 3. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha nem várt után teszteltél és negatív, akkor sajnos valószínűleg nem vagy terhes. Nődokit meg váltsál, mert hülyeséget beszélt... Minden teszt kb kimutatja 1 nappal utána, de holnap vegyél egy érzékeny 10-es tesztet hogy megbizonyosodj róla
2021. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
A tesztre is az van írva, hogy ha negatív lett de pár nap múlva még mindig nem jött meg a mensi, akkor újra kell tesztelni. Szerintem ebből még simán lehet baba, főleg ha véletlen később volt a peteérésed.
2021. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is ismételj, ha nem jön meg.

Én 5 negatív tesztet lőttem el, köztük egy Predictort. Majd a következő menzesz előtt lett pozitív tesztem. (Lehet később fogant a baba.)

2021. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egy het elteltével lett halvany(de tényleg elég halvány pozitív) és már 13hós a kislanyom :)

Ja és amikor 6nap után tesztelem(nekem mindig napra pontos volt ezért jött a teszt, és megjon érzésem volt ugyanugy) totál negatív lett, el is keseredtem, hogy akkor mi a fene van, mi bajom van?! Másnap reggel azonnal drogéria vettem x epil duplas tesztet, azonnal halvány pozi mindkettő. Az előző intimed volt, nem ajánlom senkinek, baratnomnek sem mutatott semmit pedig neki is az x epil pozi lett. Amúgy szorítok! Én most veteltem el, a teszt menszesz előtt 2napoam már pozi volt, de 8hetesen megállt a fejlődésben sajnos..

2021. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem mindkét terhességemnél már menstruáció előtt 6 nappal halvány pozitív volt a predictor és a facelle.
2021. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van remény, ha nem követted az ovud. Ha tudod mikor volt ovud és ahhoz képest valóban késik és negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.


Minden esetre amíg nem jön meg tesztelj nyugodtan, egy hét késésnél már 100%-ra veheted a teszt eredményét.

2021. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6-os írja, valójában csak akkor tudod, hogy késik-e vagy nem, ha tudod biztosan, mikor volt peteérésed. Rendszeres ciklus mellett is késhet néha, nekem pl. 27-28 napos ciklusommal is volt már a 19. napon ovulációm, persze ilyenkor később is jött meg. Amíg nem jön meg, tesztelj 2-3 naponta és meglátod.
2021. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen sajnos azért is nem reménykedek mert 14.én éreztem h a petefészkem nagyon feszül, minden hónapban érzem az ovut, naptár szerint is akkor volt. Azért volt egy halvány reményem mert a melleim nem kezdtek el feszülni pedig eddig minden menzesz előtt majd le szakadt. Szombaton tesztelek újra ha addig nem jön meg. Inofolicot szedek 2 hónapja lehet h az zavarta meg a ciklusom.
2021. márc. 4. 15:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!