Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor vettétek észre, hogy...

Mikor vettétek észre, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Amikor pozitívat teszteltem, aztán még 1-2 hétig nem volt tünet. 3 hét késésnél kezdtek a rosszullétek és a mellfeszülés.
2021. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Amikor pozitív lett a terhességi teszt.
2021. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már elötte észrevettem,mielött teszteltem volna

Alapjáraton nyugodt,higgadt természetem van,nem szeretek vitatkozni,veszekedni,sem kiabálni

Menszesz elött 3 nappal, már reggel ugy keltem, hogy engem kicseréltek

Pont szombat volt,férjem sem ment dolgozni,és olyan buta dolog miatt kezdtem el vele ordibálni, szegény,azt sem tudta mi van a feleségével,és egész nap veszekedtem vele,de belül éreztem,hogy valami nem stimmel velem,miért bántom a férjem,ok nélkül,hogy tuti terhes vagyok...de elhessegettem

Másnap reggel ugyanigy,csak akkor szegény édesanyám volt porondon,ő vele veszekedtem

Hétfőre nem vártam,hétfőn már nyugodt voltam,angyallá változtam,minden jó volt,majd kedd reggel pozit teszteltem

A hormonok,vagy valami...ez történt velünk,azóta is emlegetjük a férjemmel,meg anyukámmal is

2021. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Amikor nem jött meg és pozitív lett a teszt.
2021. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Késett a tűpontos mensim 3 napot.Vettem egy tesztet,és pozitív lett.
2021. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy többen írták: a menzesz elmaradásakor és a pozitív teszt eredményekor.
2021. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Mikor 10 nap késésnél teszteltem.
2021. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Én kb a nemvárt előtt 5 nappal. A mellbimbóim annyira érzékenyek lettek, hogy nem tudtam hason aludni.

Egyik délután hazaértem a munkából és amint beléptem megkérdeztem a párom, hogy kutyázott-e aznap, mondta hogy meló közben játszott a tulaj kutyájával akinél dolgoztak. Iszonyat erős ázott kutyaszagot éreztem🙈🤣

A szaglásom különb volt mint egy kopójé.

2021. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
11. Dpon lett nagyon halvány pozitív a teszt, és kezdtek jönni a furcsaságok. Hidegrázás, fáradtság, nem fájt a mellem, végtelen nyugodtság érzés.
2021. márc. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

6 hónapja próbálkoztunk. Az utolsó hónapban abbahagytam minden rágörcsölést, hőmérőzést, nyákvizsgálat, ovulációs teszt, stb. Azt mondtam a férjemnek, hogy kell egy kis pihi, ha jönni akar akkor jönni fog enélkül is.

Tegnap volt kb a 11.DPO-m (mindig megérzem, figyelnem sem kellett már magam), reggel kíváncsiságból csináltam egy tesztet. Nagyon halványan, de ott volt a 2. csík. Ekkor még nem hittem el el, mert azt hittem csak beképzelem. Ma reggel csináltam 3db tesztet és mind a 3 pozitív lett. Nagy a boldogság. :)

Tüneteim még nincsenek, legalábbis olyan nincs ami égbekiáltó lenne. Pl több a gyomorsavam, néha fájdogál a gyomrom, meg ma reggel enyhe mellfeszülés, de közel sem annyira mint pl mensi előtt szokott nekem lenni. Máskor mikor nem voltam terhes, akkor több tünetet beszéltem be magamnak mint amennyi most van :D

2021. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!