Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt délelőtt...

Ovulációs teszt délelőtt pozitív, délután negatív? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az orvosom kérésére naponta 3mat kell csinálnom. A 12.ciklusnapon UH-n 14mm tüsző volt, ma van a 16.ciklusnapom és a doki által számított ovu napja is, és a délelőtti tesztem pozitív is lett, még az alkalmazás is azt írta rá, viszont a délutáni halványabb sokkal. Igaz már baromira kellett pisilnem alig tudtam kivárni, a megszokott időpontot...

ovu nyák tegnap óta van.

[link]



2021. márc. 5. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én a délelőttit sem mondanám pozitívnak, nincs olyan erős mint a kontroll csík.
2021. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak rövid ideig pozi, ez normális
2021. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek lesz olyan erős és még is van ovu. Ok azt írja de mondjuk ez a fajta teszt nekem nem is nagyon látszik mikor a facelle pozitív,pedig ez 20 as eredetileg, a facelle meg 25.
2021. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Most csináltam meg az "estit" ez most szép erős megint :D

Nemtudom mi befolyásolja, de én ennek is örülök, mert sajnos pont ezért kerültem dokihoz, hogy nincs peteérésem. (Ez most jelenleg egy tök spontán, meglepi peteérés szóval remélem szerencsét hoz)

Köszönöm a segítségeteket :)

2021. márc. 5. 17:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Folytasd tovább, aztán meglátjuk. Lehet, holnap még erősebb lesz. Megy a drukk
2021. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen szerintem sem pozi a délelőtti. Egyébként max 12 órán át lehet pozi, tehát az is lehet, hogy csak pár órán át lesz lh csúcs. Ezért érdemes napi 3at csinálni. Tesztelj tovább nyugodtan és persze legyetek együtt. Maga az lh ingadozik egész ciklus alatt.
2021. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen lett az esti :)

2021. márc. 5. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó az már szép erős, de még minskg nem eléggé. Mindenesetre csapjatok bele a lecsóba, hátha 😊❤️ szurkolok 🙏
2021. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az fogja majd eldönteni, hogy a következő napokon milyen lesz. A hődet nem követed?
2021. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A hőmet nem követem, mert sajnos én éjjel többször is felkelek, vagy inni, vagy pisilni, és így nemnagyon tudom a reggeli hőt biztosra venni. Ovu teszteket is most csinálok először, amúgy tegnap este óta fáj a petefészkem, és kicsit görcsölgetek is :/
2021. márc. 6. 08:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!