Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valamelyik teszt pozitív?

Lett valamelyik teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Ovulációs teszt!!!

Ez az első alkalom, hogy használok így sajnos nem vagyok még benne jártas.

Ultrahanggal alátámasztva, hogy volt most peteérésem, de vajon megrepedt e a tüsző? Lett e pozitív ovu tesztem?

[link]


Egyébként 2 napja erősen fáj a petefészkem bal oldalt, ahol a tüsző van.



2021. márc. 7. 16:59
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ez volt tegnap délután, amit a legerősebbnek láttam.

2021. márc. 7. 17:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a teszt alig mutat valamit míg a facelle pozitív. Szerintem ami a kezedben van az +
2021. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ilyen volt a dokinál, tőle vettem, de már néztem, hogy rendelek másik fajtát, mert sokan mondták erre, hogy amíg ez negatív volt egy más fajta már pozitív.

De legalább gyűjtöm az infókat :)

A dokim szerint napi 3 teszt kell, de ahogy elnézem bőven elég lenne a 2 vagy akár 1 is.

2021. márc. 7. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok akartam felrakni képet hogy megmutassam a különbséget, de valamiért nem sikerült. Nekem a legérzékenyebb teszt sem lesz egyforma erős, de mégis van peérésem.

[link]


Na most hátha

2021. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azta, tényleg elég sok különbség van.

Nekem sajnos nem mindig van. Most szerencsés hónapom volt, és 12.ciklusnapon már volt egy 14mm tüsző, a dokim is a hétvégére saccolta az ovut, ami ha minden igaz tegnap meg is volt.

Nagyon hasznos dolog ez az ovulációs tesztelés.

2021. márc. 7. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére mindig van 13-17 nap között. Szülés óta átálltam 30 ciklusra.
2021. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!