Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem ilyen módon?

Teherbe eshettem ilyen módon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom hogy ez után a kérdés után fogom kapni a savazást, de részletes iskolai felvilágosítás és bizalmas szülői kapcsolat híján az interneten próbáltam informálódni, és az ott találtak annyira elbizonytalanítottak, hogy már abban sem vagyok biztos, amit eddig tudtam.


Szűz vagyok még, szexuálisan teljesen tapasztalatlan. Azt szeretném kérdezni, hogy ha pár napja a barátommal ruhán keresztül simogattuk egymás, én pedig kézzel hozzáértem az előváladéktól átnedvesedett nadrágjához, majd magamhoz a hüvelybemenetemnél, lehetek-e terhes? Nem nyúltam be, csak éppen hozzáértem a hüvelybemenetemhez kb. 2mp-ig. Valószínűleg még mielőtt magamhoz értem volna, más dolgokhoz is értem, mert nem mozdulatlanul tartottam a kezem. Mikor ez történt, már akkor késett pár napja a menstruációm, tehát az eset előtt kellett volna megjönnie. Azóta, az eset után 3 nappal megjött. Továbbá 4 réteg ruhán keresztül se lehetséges, ugye? Eddigi tudásaim szerint ennyitől nem lehet teherbe esni, de az interneten találtak már teljesen összezavartak és elbizonytalanítottak, én pedig hajlamos vagyok mindent túlaggódni.

Bocsánat, hogy ennyire tudatlan vagyok, de azért írtam ide, hogy tapasztalabbaktól kérjek tanácsot.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

17l



2021. márc. 10. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nem rakta be óvszer nélkül akkor nem lehetsz terhes
2021. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezeknél több nem történt. A 4 réteg ruhát arra értettem, hogy ruhán keresztül az ölében mozogtam.
2021. márc. 10. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az csoda lenne ha így vki teherbeesne👀👀

Szexxel még várj!Jól is teszed mert ennyitől is bizonytalan lettél.

Ezt nem bántásból mondom.Sok lány szexel úgy hogy semmit nem tud és aztán megtörténik a "baleset".Szóval te jól csinálod hogy még vársz

2021. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezért is szeretnék az ilyenekkel előbb tisztában lenni.
2021. márc. 10. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól is teszed👍👍Ha bármikor szexre kerülne sor köztetek akkor óvszer vagy fog.gátló és nem lesz baj
2021. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem lehetsz terhes,ha ruhán keresztül simogattátok egymást

Ha szexelni akartok, akkor csakis óvszerben csináljátok


Ha nincs a srácnál gumi,és azt mondja,hogy szexeljetek ugy,... mielött elélvez kihúzza...ezt ne hogy megengedd,mert az előváladéktól is teherbe lehet esni,ha megtörténik az aktus

Legyen nálad is 1 csomag gumi,az a biztos,és huzza fel


Esetleg fogamzásgátló...de 17 évesen azért nem feltétlen kéne hormonokat szedni


Ráérsz még vele,de jobb igy,hogy megkérdezted

2021. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még egy kicsit amúgy is szeretnénk várni vele. A fogamzásgátlásról pedig beszéltünk is, hogy ha oda kerülünk, akkor csak is óvszerben. Csak míg nem jutunk oda, inkább maradunk a ruhás dolgoknál. Viszont az interneten már erről is terjednek riasztó információk, hogy a kézről is oda kerülhetett, úgy hogy csak a ruháját fogtam meg, vagy ha ruhában voltunk egymáson. Alapból nem gondoltam volna hogy ez így lehetséges, csak az utóbbi két hónapban 1-1 hetet késett a menstruációm, és megijedtem picit. Viszont mind két alkalommal megjött végül. Szóval gondolom, ha ennyire valószínűleg, más áll a háttérben.
2021. márc. 10. 17:47
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors és normális válaszokat!

Pozitívan csalódtam ebben oldalban, pontosabban a közösségben. :)

2021. márc. 10. 17:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj és hogy pontosítsak, mikor a nadrágról esetlegesen előváladékos lett a kezem, azután a hüvelybemenetemhez már nem ruhán keresztül értem, tehát ezért ijedtem meg, hogy így tényleg kerülhetett oda. De belülre nem nyúltam.
2021. márc. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!