Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több hónapja reménytelenül...

Több hónapja reménytelenül való próbálkozásra valami tipp? Barmilyen vitamin stb segített ezen?

Figyelt kérdés
4. hónapja probalkozunk de semmi. Nagyon el vagyok keseredve. Főleg hogy 32 éves vagyok már.
2021. márc. 11. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Türelem.
2021. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap még nem sok egyáltalán. Ne keseredj el, nem szabad.

Vitamint mindenképp ajánlok, mindkettőtöknek. Neked terhesvitamin párom pl a trimeszter man-t szedi.

Méhpempő jó még.

2021. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

4.hónap ?! 😀

Mi 15hónapot vártunk a fiunkra, 9hónapot most a tesóra... makk egészségesek vagyunk, én most 28, férjem 30...

2021. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vitaminok jót tesznek, de sajnos nem azon múlik. Azt hiszem, hogy E vitamint szoktak ilyenkor szedni, de van 0-ás terhesvitamin is.


Esetleg próbáld belőni, hogy mikor van ovud, ismerd/figyeld meg a tested. Igaz, ez több hónapos megfigyelést igényel, de ki tudja. Ne görcslj rá!


A 4 hónap nem hosszú idő, és úgy tudom, hogy talán 35 fölött kezdik a kivizsgálást fél év sikertelenség után. Alatta, egy évnyi sikertelenség után kezdik el a vizsgálatot.


Sokmindenen múlik, hogy összejöjjön a baba. Nem jóngépszerűen együtt lenni, de akár a menzesz elmúlása utáni napon nekivághattok.


Kitartást kívánok!

2021. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap az semmi, és a 32 is még fiatal :)

Esetleg a termékenységtudattal megpróbálkozhatsz.

2021. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap alatt jött össze a lányunk. Ha majd 1év is eltelt, akkor érdemes kivizsgálásba kezdeni kicsit méllyebben, de akkor sem kell kétségbe esni. :)
2021. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapot vártunk a fiunkra, 35 éves voltam. Türelem!
2021. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de 4 hónap még koránt sem a "több hónap reménytelen próbálkozás" kategória. Egy éven belül teljesen normális teherbe esni, a korod teljesen rendben van, nem vagy semmiről sem lekésve. Amit megtehetsz, az hogy figyeled az ovulációdat tesztekkel/hőméréssel, így megbizonyosodhatsz róla, hogy 1. Van ovulációd, 2. Jó időpontban vagytok együtt. Szedhetsz vitamint is, az fontos, de ahogy írták előttem, nem csodaszer. Én nem írom, hogy ne görcsölj rá, meg akkor jön, ha nem várod, és hasonló közhelyeket, de annyit mondok, barátkozz meg vele, hogy valakinek tovább tart, ez nem kívánságműsor sajnos. Ha meg egy éve nem jön, el kell menni orvoshoz.
2021. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!