Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 dpo délután negatív facelle...

11 dpo délután negatív facelle teszt, lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

Van akinek csak később mutatta ki (és biztos az ovuláció időpontja)?

A tegnap reggeli is negatív volt.



2021. márc. 11. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Hova sietsz? Miért nem várod meg a menzesz napját? Honnan tudod pontosan, hogy mikor volt ovulációd?
2021. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ovuval 9.dpo-tól volt pozitív a predictor, facelle teszt. Mindhárom terhességnél.
2021. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, úgy éreztem ha most rögtön nem csinálok egy tesztet, beleőrülök. Az váltotta ki, hogy mindig 8-9 dpo környékén elkezd csökkenni a hőm, 10-11 dpo-n már mindig pecsételni szoktam.

Most meg nemhogy csökkent, hanem tegnap is meg ma is 1 tizedet nőtt a reggeli hőm. És nem pecsételek (még).

Valószínűleg ezért reménykedtem annyira.

2021. márc. 11. 15:16
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából volt már UH val követve peteérésem ( most mondjuk pont nem). De 1,5 év tapasztalatából tudom, hogy erős egyik oldali derékfájdalom + 15 nap = menstruáció

Innen tudom mikor van ovu.

2021. márc. 11. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Én nem reménykednék. 3 év hőgörbézés után az a tapasztalatom, hogy amelyik teszt a 11.dpon negatív, az az is marad.

Minden más csak PMS.

2021. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, legbelül tudom én is ezt. Csak mindig talál valami hülyeséget az ember ami miatt reménykedhet.

Épp 2 inszemináció között vagyunk, ha a következő sem sikerül, akkor lombikozni fogunk.

2021. márc. 11. 15:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy sikerüljön! 5ös vagyok
2021. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sikerült kérdező?
2021. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, bár igazam volt, hogy ez a ciklus más volt, mert ilyen lett a nem várt napján a tesztem:


[link]


Igazából én ezt pozitívnak vettem, bár lehet hogy csak hibás volt a teszt, nem tudom. Rá 2 napra megjött sajnos :(

A következő ciklusommal indul az inszemináció.

2021. ápr. 1. 20:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem írtam meg, én is utálom ha nincs egy történetnek befelyezése. Csak annyira el voltam kenődve :(
2021. ápr. 1. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!