Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély lehet így terhess...

Mennyi esély lehet így terhességre?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek és emellett megszakítást is használunk. Eddig semmi gond nem volt, most viszont nem jött meg a megvonásos vérzésem.


A fogamzásgátlót rendesen szedem és nem volt semmi ami gyengíthette volna a hatását.

Viszont egy nagyon stresszes időszakban vagyok mostanában.


Mennyi esélye lehet, hogy így terhes lettem és ezért maradt ki a megvonásos vérzés?



2021. márc. 13. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Teszt?!
2021. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
elméletileg fogamzásgátló mellett teljesen felesleges a megszakítás is. Önmagában a fogamzásgátló is majdnem 100% os védelmet ad
2021. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem volt még alkalmam sajnos tesztet venni.
2021. márc. 13. 10:32
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom 17 evesnél nem vagy több.

Mi a francnak szeded a gyógyszert ha ki kell vennie mielőtt befejezi?

És mindig legyen otthon teszted.

2021. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A gyógyszernek van a legmagasabb pearl-indexe, de az sem 100%-os. Nem csak én döntöttem úgy, hogy megszakítás is legyen, hanem közösen. Én még egyetemre járok, és még nem is lakunk együtt párommal úgyhogy még nagyon nem hiányozna egy terhesség.

Csak a megvonásos vérzés kimaradása miatt most aggódok, hogy mi lehet.


Illetve közben elszaladtam egy tesztért, ami első vizeletből negatív lett így méginkább nem tudom miért nem volt vérzés.

2021. márc. 13. 12:05
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Ti.inkább ne szexeljetek. Nagyon nem vagytok ott fejben.

Most okosat mondtál hogy nem 100%os. Semmi sem az, de Nők milliói használják.

2021. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, és így is hallani olyanokat akik fogamzásgátló mellett estek teherbe. Nem abba kell belekötni, hogyha valakik minimálisra akarják csökkenteni a terhesség esélyét.
2021. márc. 13. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett előfordul, hogy kimarad a vérzés. Teljesen normális, hiszen vékonyítja a nyálkahártyát így előfordulhat, hogy nem lesz vérzés. Úgy kell szedni a gyógyszert tovább mintha meglett volna a vérzés. Évente 2-3 ilyen belefér, ha többször fordul elő akkor lehet gyógyszert kell váltani. Szóval nyugi a plussz megszakítással együtt terhesség lehetetlen.
2021. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem akkor nem lesz semmi gond.

2021. márc. 13. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes több mint valószínű, a stressz miatt késhet, vagy ahogy 8 írja, néha ki is maradhat, mivel a méhnyálkahártyát nagyon durván vékonyítja.
2021. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!