Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menstruációm...

4 napja késik a menstruációm de negativat teszteltem a menzesz első napján. Hamis lehet az eredmény?

Figyelt kérdés
Nem úgy van hogy a menzesz első napjan végzett teszt már igaz eredményt mutat? Elvileg negatív a tesztem, de 4 napja késik... Soha nem késett eddig még menstruaciom, mindig percre pontosan megjott. Ez az első hónap hogy próbálkozunk a babaval. Létezik hogy megsem mutatta jól a teszt?
2021. márc. 13. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem feltétlen mutatja még az elmaradt menstruáció napján, én például 3 ill 4 nap késésnél teszteltem csak, pont ezért. Csinálj holnap reggel újabb tesztet, az már biztos lesz.
2021. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy pont akkor kellett volna megjönnie, amikor te vártad. Tesztelj holnap reggel.
2021. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim amióta az eszemet tudom. Így ki tudom számolni hogy mikor kellene megjonnie
2021. márc. 13. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tesztelj még, simán lehet hogy később fogant és még nem mutatta aznap a teszt.
2021. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen így van, lehet később fogant és ezért a teszt is később mutatja, ha mégsem, akkor a próbálkozás miatti stressz is kiválthatja. Mikor meddőségi előtt még kaptam 2 hónap próbálkozást, annyira rá görcsöltem, hogy mindkétszer késett 8 illetve 10 napot minden ok nélkül.
2021. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2021. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kémiai terhesség lett belőle sajnos.
2021. márc. 25. 13:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!