Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek úgy, ha 29-30...

Teherbe eshetek úgy, ha 29-30 napos ciklusaim során 10 napig eltart egy menstruáció?

Figyelt kérdés

Már van egy 10 éves gyermekem. Mindig inkább elhúzódó vérzéseim voltak, 7 nap minimum, de az évek során ez tovább "nyúlt" , most ott tartok, már általában 10, sőt, volt hogy még 11 napig is véreztem. Orvos másfél éve látott, most terveztem menni, vírushelyzet miatt ez tolódni fog. Egyébként nagyjából évente jártam, többször volt ultrahang vizsgálat, vérkép is, bár más okból, így célzott vizsgálat nélkül, eddig minden rendben volt, pajzsmirigyem is. A vérzés amúgy rendben van, első két nap erős, majd hatodik napra mintha szűnne az egész, majd kicsit olyan, hogy "megjön megint" élénkvörös vér, de nem sok, majd kb másnaptól csak inkább pecsételő vérzés, de vérzés... Az ún. "barnázás" csak max. utolsó napon van. (Elnézést a részletekért, de így tudom leírni a problémát...)

Tudom, hogy alaposabb kivizsgálás nélkül semmi biztosat nem lehet mondani. De mégis örömmel vennék tapasztalatokat. Valakinek sikerült elhúzódó menstruáció mellett is a teherbeesés? 4 sikertelen hónapon vagyunk túl, ez még nem nagy idő, főleg az életkoromhoz képest, 38 múltam.



#elhúzódómenstruáció
2021. márc. 15. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ugyanez a helyzet, kértem is időpontot dokihoz még másfél hónapja, de csak jó sokára tudott (jövő hét hétfőn) fogadni. Viszont most, második hónapban sikerült is a baba. Egyáltalán nem erre számítottam, úgyhogy fel a fejjel, ettől még akár sikerülhet is! :)
2021. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok!
2021. márc. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!