Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradó menstruáció idejében...

Kimaradó menstruáció idejében barnázás meddig normális?

Figyelt kérdés
Először teszteltem pozitívat, a tesztek szépen erősödnek, a hőim fent vannak, viszont a nem várt menstruáció napján tegnap este világosbarna színűt töröltem pisilés után, ez ma reggelre sem változott, olyan érzésem van alhasnál, mint mikor megjön. 21. napi progeszteronom 42 volt 1 hete.

2021. márc. 17. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Doki? Progeszteronpótlás? Terhesség+barnázás=ügyelet?
2021. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A vér terhesség esetén nem jó sosem, a barnázás pedig vér. Progeszteron pótlást mindenképpen kérnék azonnal.
2021. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 49 volt a progim 2 nappal nem várt után, kaptam rá pótlást. Bár én nem véreztem. A helyedben kérnék pótlást mindenképp.


Nem kell pánikolni, nem feltétlen lesz baj, de azért nem jó jel. Mondhatni a vér sosem normális.


A barna egy fokkal jobb, mert az pici mennyiségre utal ezért lassan válik láthatóvá ezért barna mire észreveszed.



Jó egészséget kívánok.

2021. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első hónapban anno én is barnáztam nekem kb 3 napom volt én még a tapasztalatlan fejemmel mensinek is elfogadtam aztán derült ki hogy amúgy terhes vagyok, nem volt semmi baj, 6.hétnél rendesen szív hang életképes magzat ha nincs friss piros vér akkor szerintem ne parázd túl ha csak pár napig (ha egy hétig akkor aggódj nyugodtan, főleg hogy ez még a nem vártad) lenne és orvos sem igazán vizsgál amíg nincs esély szivhangra
2021. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A progeszteronpótlás hogy?

Injekció tabletta??

márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!