Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a vérvételem...

Mit gondoltok a vérvételem eredményéről?

Figyelt kérdés

A ciklus 4.napján vették le a vért. Pcos-em van,babát szeretnénk, egy vérvétel még hátra van.Orvoshoz majd csak a 2. vérvétel után megyek.Előre is köszönöm a válaszokat.



Fsh:8,60 IU/l


Lh: 4,40 IU/l


Ösztradiol: 114,5 pmol/l


AMH:7,11 ng/mL


2021. márc. 17. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az LH FSH rendben van


AMH-hoz meg kellene a referencia tartomány a leletedről. Ha nagyon közel van az alsó határhoz az nem jó. Ha a felső határnál van az igazolja a pcos-t.


Östradiol is pont jó.


Ránézésre peteérésed kell hogy legyen.

2021. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amh-ba 7,11??Nem sok az egy kicsit?
2021. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó az FSH sem,mert emelkedett. Nekem 21 évesen 8.11 volt akkor hormonbajaim voltak. Be is voltam panikolva, hogy biztos hamarosan kimerülnek a petefeszkeim. Mikor rendbe lettek a hormonjaim az FSH is lement 8ról 6ra.
2021. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok, igaza van a többieknek. Ugyan nem kirívóak az értékek, de nem mondtad hány éves vagy illetve a pcos-ről tudaz és ezek az értékek is azt bizonyítják, hogy van neked.
2021. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok. Az AMH értéke a ref.tartományon belül van, de a felső határt súrolja (0.58-8,13). Korábban egyébként több, mint a kétszerese volt (16,50). Az FSH-LH is 9 feletti volt. Aztán volt egy drilling műtétem. Nemsokkal utána végre terhes lettem. Már van egy 10 hónapos babám.❤ Most a kistesó lenne a cél.
2021. márc. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!