Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a herpeszem a sikeres...

Lehet a herpeszem a sikeres együttlét eredménye?

Figyelt kérdés
Peteérésem környékén többször szeretkeztünk a férjemmel. Utána kb. 6 napig alhasi szúró fájdalmaim voltak de csak ha ültem vagy feküdtem, ha mozogtam vagy álltam semmi baj nem volt, ráadásul én nem vagyok gyakori herpeszes, kb.5 éve évente egyszer nyáron jön ki és most a peteérésem után kijött. Mától kezdve bármikor meg kellene jönnie de bízom benne hogy nem. Lehet buta kérdés de ilyen ciklusom még nem volt bár a mellem nem feszül annyira.
2007. dec. 21. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

szia,

A herpesz biztos nem az együttlét miatt jött ki, hacsak közben nem sértettétek meg a nyálkahártyát.

Ja, hol jött ki a herpesz?

A herpesz egy vírus, ami általában akkor jön ki, ha le van gyengülve az immunrendszered.

Ha babóca van kilátásban, akkor mindenképpen szólj a dokinak a hűvelyi herpeszről van szó.

2007. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

ez nem igy van, a herpesz az undor kifejezése

a herpesz a konfliktust képezi le a vágy a besszennyeződéstől való félelem vagy egyéb .... mindenképpen valami ellentmondás van a háttéreben..

ilyen pl ha valaki terhes és hányingere van tudatalatt elutasitja a terhességet, hiába állitja, hogy ő nagyon akarja...

a szúró fájdalmaid is az ellenállás jele

az hogy most egy időben jelent meg a peteéréssel ez véletlen csak ehhez az időponthoz kötöd, köze nincs hozzá.

Gyeremeket szerentél, de még nem érettél meg rá...furcsán hangzik, de minimális tünetek nem arról adnak infókat, hogy még itt az ideje....várj még egy kicsit

orvossal vizsgáltasd meg magad ...bár ezek pszichoszomatikus tünetek mindenképpen de nem árt körbenézni...

sok szerencsét!!

J

2007. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Na, a 2. válaszoló kicsit visszavehetne a lendületből...

Szerintem nincs köze a herpeszed megjelenése és az esetleges teherbeesés között. A hepresz valóban akkor jön ki, ha valami miatt gyengül az immunrendszer és a terhesség alatt tényleg valamelyest csökken a szervezetnek a fertőzésekkel szembeni ellenállása. De ha teherbe is estél, az immunrendszered még nem valószínű, hogy reagál ilyen korai terhességi stádiumban.

2007. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
8%

Érdekes utolsó hozzászólás, a végén még verekedés lesz?


mindenkinek van véleménye tessék leirni majd a kérdező eldönti melyik a helyes számára!!

2007. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ahogy olvasom a 2. válaszolót, az összes könyvíró hülye, és elfelejtette közölni a kismamákkal, hogy nem is akarnak terhesek lenni, hiába akarták, és a hányinger nem a hormonváltozás miatt van hanem azért mert nem akarjuk a gyereket....hmmmm.....érdekes elmélet...írok is DR ANNE DE KEVASDOUÉ-nak, hogy figyeljen már oda miket ír itt a szegény kismamáknak a könyveiben. Micsoda becsapás!!!!! Azért kösz hogy felhomályosítottál arról hogy én nem is akartam a 4 gyerekemet, mert mindegyikkel végig hányingerem volt, és néha hánytam is!!! Gondolom a hányás meg az undor jele a gyerek felé!!!!! Ezt jó tudni..
2007. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

látom, már nagyon sokan reagálnak, egy kicsit utána néztem a neten, hogy én is tisztábban lássak 2 részre oszlik a probléma és talán mindenkinek igaza van a saját szemszögéből nézve!! belinkelek pár infót amit találtam ..


herpesz a nemi szerven és egyéb problémák

A nemi herpesz szexuális érintkezés során fertőző vírus. A pszichoszomatika szerint megjelenésének lelki oka általában a párkapcsolatban megélt bűntudattal, szégyenérzettel van összefüggésben, amit legtöbb esetben a hűtlenség érzése okoz.

A nemi herpesz megjelenése kapcsolatban lehet a daganatokkal is, abban az esetben, ha valaki nem tudja megbeszélni partnerével, hogy nem elégedett a szexuális életével, ehelyett „kitekinget” a kapcsolatból. A probléma megoldása elsősorban az őszinte kommunikáció!


A kismedencei női nemi szervek elsősorban az anyaság, a nőiesség, a szexuális örömök szimbólumai. Az itt jelentkező elváltozások kialakulásának lelki oka – a mellhez hasonlóan – az érintett életterületeken keletkezett pszichés sérülésekben kereshető. Aki például nem élvezi a szexuális együttléteket, de erről nem mer elég nyíltan beszélni, vagy e téren megaláztatás, visszautasítás éri, annál kialakulhatnak nőgyógyászati problémák, daganatok is.



Egyre szélesebb körben elfogadott az a nézet, hogy az egészség nem csupán fizikai testünk helyes működését jelenti, hanem azt, hogy testi ,lelki, szellemi egységként, “egészként”, harmonikusan funkcionálunk.

Betegség pedig akkor következik be, ha ez az egyensúly felborul. Ha negatív gondolataink által lelkünkben felborul az egyensúly, előbb-utóbb megjelennek az első betegségtünetek, figyelmeztetve arra, hogy felfogásunkon, hozzáállásunkon, életmódunkon változtatnunk kell. Ha hajlandóak vagyunk szembenézni önmagunkkal, és nem csak kívülről várjuk a megoldást, akkor a betegség nem egy félelmetes ellenség, hanem az egészség útjának iránytűje lesz, amely a javunkat szolgálja.


Miről árulkodnak a betegségeid?


• Ájulás: El akarsz menekülni a világ és a problémák elől.

• Alacsony vérnyomás: Félsz a felelősségtől, nem mersz elmenni a végsőkig.

• Allergia: Az allergén által szimbolizált tulajdonságot elutasítod. Pollenallergia esetén például a szexualitást, megtermékenyítést, szőrallergia esetén a kedveskedést, szeretetet nem tudod elfogadni. Női szervek betegségei: Nem éled meg a nőiséged, elutasítod a szexualitást.


Herpesz: Undorodsz valamitől.

Bármiről is legyen szó, a lényeg, hogy a lelki problémák abban az esetben fizikalizálódnak, azaz jelennek meg testi tünetekként, ha a bajokat nem sikerült megoldani, és hosszú távon vagy időről időre visszatérően nehézséget okoznak, nyomasztanak.

Érdemes elgondolkodni a kérdezőnek, vagy nézzen utána ő is

2007. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!