Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől érzek ovulációs fájdalma...

Mitől érzek ovulációs fájdalmat még az ovuláció után is, napokkal?

Figyelt kérdés
Soha nem tapasztaltam még ilyet. A peteérésemet minden hónapban érzem, de csak fél, max 1 napig szurkál mindig valamelyik oldalon. Ez most valami más. Tapasztaltatok hasonlót?

2021. márc. 23. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségű peteérésed volt az utána ott maradó “erős” sárga test ( ami termeli a progeszteront) is irritálhatja a környező szöveteket, fájhat tőle akár egészen a menszeszig.
2021. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy vagyok ma. Tegnap vagy tegnapelőtt volt ovulaciom. Ilyen még nálam sem nagyon volt, furcsalltam és ezért is jöttem fel az oldalra keresni, hogy más is volt e így. Babát terveztek? Mi már nagyon szeretnénk ha sikerülne
2021. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok, sosem volt még ilyen, nekem egy hete volt pont ovu, azóta tart.
2021. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De furcsa! Remélem, nem a csillagok állása okozza, vagy vmi ilyesmi, hogy ennyien ugyanazt érezzük :D

Mi is szeretnénk kisbabát, nekem 4-5 napja volt ovulációm, és ezért furcsállom, hogy még mindig csiklandoz, szurkál az alhasam. Beágyazódásra gondolok, de persze semmi nem biztos a menstruációig, vagy a pozitív tesztig, mindenesetre ez szokatlan jelenség!

2021. márc. 23. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is előző kedden vagy szerdán lehetett az ovum. Azóta fájdogál a hasam meg a derekam és még mindig picit olyan a méhnyaknyákom, mint ovukor csak bőven kevesebb.

Kíváncsi vagyok. 😊 Én örülnék a babának, szóval hátha azért van.

2021. márc. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Majd írd meg, hogy mi volt az oka! :)
2021. márc. 24. 08:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 3as vagyok, nekem baba miatt volt 🥰
2021. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt baba, szóval azt hiszem, csak egy ilyen szokatlan ciklus volt.
2021. ápr. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!