Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett volna már peteérésem?...

Lett volna már peteérésem? Meg néznétek a görbém?

Figyelt kérdés

Kicsit fura nekem nem értem.

[link]



2021. márc. 24. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű. mensi előtt/közben le szokott esni a hő, ez normális. nekem az első nap esett le legutóbb (azelőtt kezdtem mérni).
2021. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen le szokott esni de nem ilyen magas az alaphőm ezért fura
2021. márc. 24. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdésed kérdező!

Saját tapasztalatomat tudom leírni,mert volt ilyen hónapom többször is,viszont mikor peteéres volt,akkor az előző ciklushoz képest is ugrott. Tehát alaphőm 36.4,peteéréskor 36.8. Következő ciklusban 36.6,de pékor 37-37.1ig ugrott. Szerintem nálad is hasonló a helyzet,de nyílván csak akkor tudsz következtetést levonni,ha végig méred a hónapot.

2021. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy volt. Ovu előtt teljesen normális a fura görbe. Mellesleg nem fura a görbéd és nem is kell mindig azonos alaphő.
2021. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!