Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatas alatt ki mennyi idk...

Szoptatas alatt ki mennyi idk alatt esett teherbe? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kislanyom egy het mulva egy eves es december ota rajta vagyunk a kisteso projekten.

Az elso gyerkoc 34-35 napos ciklusnal a hatodik honapban fogant meg.

Kinek mennyi ido alatt jott ossze a tobbedik gyerkoc, tobb kevesebb?

Iszsz a babam, tobbnyire reggel, deli alvaskor es ejjeli altataskor, ejjel cicizik, neha napkozben is.


26, 38 napra jott meg eddig szules ota. Ebben a honapban 19-22.napig rozsaszin majd sotetbarna verzesem volt, pecsetelesnek mondanam. Ma a 32. Ciklusnapon vagyok, kis rozsaszin verzes volt. De azota semmi. Remenykedem brnnr, hogy a tegnapi egyutlettol lehet es babat varok. Ha megse jonne meg akkor mitol van ez az enyhe verzes? Attol vajon lehetek varandos?

Egy hete teszteltem, akkor negativ lett, nyilvan

Mikor tesztelnetek ujra?

Nagyon vagyunk a kistesora es bocsanat a hulye kerdesekert.



2021. márc. 24. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ismerosomnek 1evben szuletett ket fia 😁

11 honap van a ketto kozott...


Nalam amig szoptattam addig nem lettem terhes igy 2 3/4 ev van a gyerekek kozott

2021. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoptatás mellett elsőre mindkettő. Szoptatás nélkül 6 év és fél év. 🤷🏼‍♀️
2021. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Mi lett veled végül?
2022. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!