Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire tényszerű, hogy a...

Mennyire tényszerű, hogy a nem várt előtt 14 nappal van peteérés?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Előfordulhat, hogy van néha ilyen hónap, mikor felborul a ciklus, de ha rendszeres, annak utána kell járni.
2021. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első pont az ellenkezőjét írja. :D Nézd, ez a tankönyvi, kb így is van, de azért senki szervezete nem atomóra. Ha sokkal rövidebb, akkor viszont nincs ideje beágyazódni a babának.
2021. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég fix. Egyénileg lehet eltérés. Van akinek 12 nap van akinek 16. Pl nekem 15 napos a luteális néha 14 vagy 16.


Tehát igen fixen akkor van ovu.ax 1 nap eltérés van ez attól függ reggel vagy este reped a tüsző.


Ez soha nem változik. Az ovu egy bekapcs gomb.


Az ovu az ami lehet máskor lehet hamarabb vagy később ettől vannak változó ciklushosszok.


De alapvetően az ovu utáni napok száma állandó.


Van amikor a hormonok annyira megborulnak, hogy túl rövid lesz a luteális. 12 napnál kevesebb. Pl 10 nappal már teherbe se lehet esni. Ilyenkor orvosra van szükség aki segít helyrebillenteni.

2021. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, bocs nem láttam, hogy teherbe esés téma :D Rosszul értelmeztem, bocs, de jogos a 0%!
2021. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
az ovu a mensi előtti 12-16. nap van, nyilván ez minden hónapban lehet más. lehet most 12., következőben 15, aztán 13..
2021. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb 3 hónapja nèzem nekem eddig 13 napos a luteális fázisom úgy tűnik.

DE az ovuláció nagyon máskor volt eddig eggyik ciklusban 25.napon másikban a 15.napon és a mostaniban 21.napon én igazából ezt nem értem, hogy miért ilyen későn van és miért ennyire eltérő. Mindeggyik progeszteron méréssel igazolva lett 67nmol/l 47nmol/l stb szóval biztos volt és akkor volt csak ez olyan fura, hogy ennyire változik.

2021. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 nap az átlag, de ez nem szabály. Sokszor olvasom itt, hogy úgy írják, mintha CSAK 14 nap lehetne mindig és mindenkinek. Ez a 14 nap csak kb. 12-16 között normális, ha kevesebb, az gond lehet. Nekem pl. 13 napos a luteális fázisom, a 14. napon már megjön.
2021. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!