Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek lassan két éve. Bevallom őszintén, ebben a hónapban párszor előfordult, hogy nem a szokásos esti időpontban vettem be, hanem reggel ahogy felkeltem, akkor pótoltam.

Úgyvolt, hogy ma jön meg. Nekem két napig tart a menstruációm és az első nap nagyon szoktam vérezni. De ma szinte semmi sincs. Ilyen még nem fordult elő velem sose. Lehetek terhes? Mikor érdemes tesztet csinálnom?



2021. márc. 25. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

aktus után 14 nappal már kimutathatja a teszt a terhességet.

nem hinném amúgy hogy terhes vagy, rövid időn belül bevetted a bogyókat, bár emiatt megborulhatott a rendszer

2021. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha 12 órán belül pótoltad (főleg a kritikus napokon), akkor elvileg nem lehet gond. Ha többször kicsúsztál a 12 órából, akkor fenn áll a terhesség lehetősége.

Mindenképpen csinálj tesztet.


A másik ok lehet, hogy a szervezeted így jelez, hogy sok lesz a hormon... Szerintem menj nőgyógyászhoz, és jelezd neki, csináljatok friss vizsgálatokat, hogy jó-e a gyógyszer neked. (Nekem is így volt, 2-3 napos menstruáció, a vége fele 1-1 nap volt. Akkor élveztem, de most meddőségi központba járok.)

2021. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!