Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeztek az első...

Mikor jelentkeztek az első terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem jelentkeztek sosem
2021. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most 7 hetesen.

Az elsővel 6 hetesen.

2021. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most kb 5 hetesen.

Az elsővel csak a kimaradt mensi miatt tudtam, hogy terhes vagyok. Az első trimeszterben csak a fáradtság jelentkezett kb 9hetesen.

2021. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor elmaradt a menstruációm. Előtte nem éreztem semmit.
2021. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első az elmaradt mensi a többi 5-7. Hét környékén jelentkezik. Szóval ha múlthónapban rendesen menstruáltál de most hányingered van az nem az.
2021. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt 2-3 nappal emelkedett volt a testhőm, párom is megjegyezte, hogy milyen forró a testem, nem vagyok-e lázas?!

Majd első tünetnek mondanám, hogy iszonyatosan szomjas voltam, nem tudtam eleget inni, állandóan kiszáradtnak éreztem magam. Majd hosszú ideig semmi. El sem hittem, hogy terhes vagyok, semmi tünetem nem volt..

Rosszullét kb. 6. héten jelentkezett, gyomorégés, állandó hányinger, de hányni nem hánytam.

Kb. 8. héten éjszaka is felkelett kelni pisilni, de ez pár napig tartott, majd el is múlt. Kb. 9.-11. héten állandó fáradtság, álmosság. 10 órákat aludtam este, majd délutén is 2 órát legalább.

Jelenleg 17 hetes kismama

2021. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elmaradt menstruációkor jelentkeztek az első tünetek: (néha előfordult 1-2 nap csúszás), nem jött elő a herpeszem (ez csak utólag tűnt fel... 😄 ), ólmos fáradtság egész nap, esténként öklendeztem. Azt hittem amúgy, hogy valami gyomor vírust szedtem össze, mert a "nemvárt" előtti éjjel iszonyat hasmenésem volt.


4 nap késés után teszteltem... Ekkor raktam össze a tüneteket. :)


15 hetes vagyok

2021. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!