Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal együtt voltunk mikor...

Párommal együtt voltunk mikor peteérésem volt és ugye akkor bennem ment el mar egy ideje érzem hogy fáj mindkét mellem(de folyamatosan) néha a fejem is reggelenként hányingerem is szokott lenni (?)

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges az hogy terhes lettem ? 2nap múlva kell megjönnie de nem bírok várni folyamatosan ezen agyalok(persze szeretnénk babát szóval ez csak jó hír lenne)

Volt már így valaki?

válaszokat előre is köszönöm


2021. márc. 27. 20:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%

Igen lehet.

Sőt szinte tuti.

2021. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Miért is élvezet beléd?
2021. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Háááát szó se róla elég sanszos. A "tüneteid" lehetnek szimplán attól is hogy meg fog jönni a havid, a hányingert okozhatja a stressz is, a fejfájást meg a frontváltozás is. Aktus után 3. héttel (azaz kb. a jövő héten) csinálj egy tesztet attól okosabb leszel.
2021. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok! Szerencsések vagytok hogy sikerült, megdolgoztatok érte.
2021. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából úgy voltunk/vagyunk vele ha besikerül az sem gond de ha nem az sem szóval mi szeretnénk babócát de pl múlt hónapban is próbálkoztunk de akkor nem lett semmi

viszont menstruáció elott mindig görcsölök,de most nem a mellem sem ugy faj mint akkor hanem egeszen máshogy

2021. márc. 27. 21:34
 6/12 A kérdező kommentje:
viszont most voltam tusolni és mintha az egyik mellbimbom erzekenyebb lenne mint a masik ugy éreztem 🧐
2021. márc. 27. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
A mellbimbóérzékenység lehet korai terhesség jele, de PMS-t is jelezhet. Sajnos ilyen korán még minden minden lehet, terhesség is, baba is. Majd a teszt mond biztosat. :)
2021. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha holnap nem jön meg akkor tesztelek
2021. márc. 28. 16:08
 9/12 A kérdező kommentje:
ma teszteltem pozitívat😊
2021. márc. 29. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)))
2021. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!