Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta miatt vagy terhesség?

Tabletta miatt vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát sem. A szedés első hetében tapasztaltam, hogy hígabb a székletem, de mivel a bevétel után 8-12 órával, így nem vettem be pótló gyógyszert. (A betegtájékoztató azt írta, hogy bevétel után 3-4 óra lenne probléma.) A párommal március 20. és 21-én voltunk együtt óvszer nélkül, megszakításos módszert alkalmaztunk.(A tabletta elvileg már az első naptól véd.) Már az aktív tabletták utolsó egy hetében, minden nap barna, néha kicsit véres folyást is tapasztaltam. Most, a 4 napos placebo tablettás időszak alatt pedig a vérzés nagyobb mennyiségű sötétbarna, illetve szinte fekete színű volt, vöröset csak a wc papíron láttam. Szerintetek lehetséges ezek alapján a terhesség vagy a tabletta miatt volt ilyen? Mikor kellene legkorábban tesztelnem hogy biztos eredményt kapjak?

2021. márc. 30. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aktus után 14 nappal.

Viszont valószínűleg a tabletta miatt van ez. Én is ditinellt szedtem, az első hónap katasztrófa volt, utána “hozzászoktam”

2021. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! neked milyen mellékhatásokat okozott?
2021. márc. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!