Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek kèmiai terhessége...

Akinek kèmiai terhessége volt, mikor jött meg a menstruációtok? Nekem tuti kémiai mert 12dpo elég erős volt a predictor de azóta nem erősödik, inkább kicsit halványabb lett 😕 ma kellett volna megjönnie, gondolom meg is fog csak kérdés kb mikor?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalatokat gyűjtök 🤗
2021. ápr. 1. 19:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem még ne temesd.

Függ attól hogy milyen koncentrált a pisi. Hogy ugyanolyan tesztet használtál-e. Igazából a teszt a hcg jelenlétét mutatja ki, de a hcg szintre a tesztcsík erősségéből nem lehet következtetni. Ha jelentősen halványabb, akkor talán valóban gond van, de ha hasonló erősségű akkor egyáltalán nincs minden veszve!


Nekem amúgy 3 nappal a nemvárt után jött meg kémiai terhességnél.

2021. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, de ugyan az a teszt és halványabb kicsit mint az eddigiek, reggeli első vizeletből, uh szerintem ez már nem jön össze 🙄csak persze pont megyünk kirándulni és jó lenne ha nem ott öntene el a vér...🙄 de gondolom ez is, mint minden terhességel kapcsolatos dolog , egyéni, uh ezt előre nem fogom tudni mikor történik meg 🙂
2021. ápr. 1. 19:45
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alig látható halvány tesztjeim voltak. 6 nap késéssel jött meg és elég fura volt.
2021. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne kekem volt 7-8 dpo n halvány + majd semmi időbe meg is jött,most 11d volt+haloványan majd 13 még gyengébb és időben megjött, normál mennyiség.
2021. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen volt 11 és 12 dpo, de a mai már halványabb



[link]

2021. ápr. 1. 20:07
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezek szép erősek!
2021. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Hátha rendben lesz, én nem látom halványabbnak.

[link]

Nekem ilyen volt és az előző egy pindurt volt csak erősebb. 4 voltam

Ha van még teszted holnap is nézd meg, hátha nekem reggelre nem erősödött előzőnél hanem mindig délutánra.

2021. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Sajna itt látszik 🤷‍♀️


[link]

2021. ápr. 1. 20:31
 9/27 A kérdező kommentje:
Pedig elkezdtem időben az utrot szedni mert volt már 2 éve egy kémiai és akkor mondta a doki h ha pozi egyből kezdjem el, de ezek szerint ez sem jön most így be 🤷‍♀️
2021. ápr. 1. 20:34
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom😔

Nekem most volt februárban missed mert nem lett szívhang, most meg kémiai volt akkor ez jobb legalább nem kell a műtét.

4 voltam

2021. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!