Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 26,27 napos szokott...

A ciklusom 26,27 napos szokott lenni. Most december 12-én megjött, de sokkal erősebben, mint szokott, sőt a 23. napra. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem èrtem mi törtènt mièrt lett ilyen rövid ez a honapom.Azt hittem a beàgyazodàs miatt vèrzek de a 4 napig tarto vèrzés nem lehetett az.

Mi törtènhetett?Volt màr valaki igy?A terhessèg kizàrhato?


2007. dec. 21. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha tényleg erős vérzésed volt nem nagyon hinném hogy terhes vagy. A ciklusod lehet hogy stressz vagy v.mi lelki eredetű dolog miatt jött meg elöbb. Képzeld nálam a múlt hónapban a gyógyszer mellett jött meg és biztos vagyok benne h ez is lelki eredetű dologra vezethető vissza.Ugyanis elötte való este olyan erős síró görcsöt kaptam hogy nem bírtam abba hagyni. De ha az megnyugtat csinálj egy tesztet

2007. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!