Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szisztok szerintetek erre...

Szisztok szerintetek erre mekkora az esély?

Figyelt kérdés

Noss a kérdés hogy én kb 4 hónapja fogamzásgátlót szedek folyamatosan.

Aztán kb 3 hete nem vettem be egy szemet mert migrénem volt és képtelen voltam rá. Ez pont a következő levél első szeme lett volna na mind 1 egye fene 1 szem kimaradt másnap beszedtem a következőt aztán a következőt és sajnos valamiért még egy szemet kihagytam. Persze a következő napi adagot bevettem. Noss ez után a napokban párom próbált felizgatni és hát picit berakta a péniszét előtte viszont folyamatosan törölgette hogy még csak véletlenül se legyen előváladékos.

Ez tényleg csak izgatás volt nem csináltuk megszakításosan gumival szoktuk csinálni a gyógyszer ellenére is. Ez az izgatós dolog meg tényleg nem a tipikus jaj csak egy pillanat jajj amugy 5 perc stb.. nem engedtem neki.

Viszont ma a gyógyszer alapján meg kellett volna jönnie a menszeszemnek viszont nem jött meg. A kérdésem az hogy a gyógyszer miatt lehet ez amiért kettő kiamaradt vagy esetleg ennyitől vajon teherbe eshettem?



2021. ápr. 2. 00:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom nem láttok belém csak a lehetőségét kérdezem

Persze majd ha továbbra se jön meg veszünk tesztet

Csak ugye olvastam hogy 2 szemnél már alábhagy a gyógyszer hatása

Persze nem élveztek belém és nem is csináltuk tovább

2021. ápr. 2. 00:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem valószínű, de csinálj minél hamarabb egy tesztet, hogy megnyugodj. Most már kimutatná.
2021. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rakta be akkor nem lehetsz terhes. A gyógyszer okozhatta a zavart, sőt orvos szerint, az se baj, ha gyógyszer mellett elmarad a vérzés. Úgy kell szedni továbbra is, mintha rendesen megjött volna a vérzésed, ha ez többször előfordulna, hogy nem jön a megvonásos vérzés, akkor gyógyszert kell váltani. De évente 2 szer kb teljesen normális.
2021. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az hogy berakta de nem csinaltunk semmit egyből ki is húzta csak izgatás képp

Előtte meg is törtölte

És nem teljesen rakta be amikor szoltam hogy na ez picit becsúszott egyből kivette

2021. ápr. 2. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyitól nem lehetsz terhes. Csinálj egy tesztet, bár szerintem tök fölösleges, én nem aggódnék ennyitől.
2021. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!