Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Astrazeneca vakcina után két...

Astrazeneca vakcina után két hónappal teljesen biztonságos a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van erről biztos forrásból származó információja, szívesen fogadnám. Nemrég kaptam az első oltást, nagy dilemma volt és ezzel egy időben végre alakultak a dolgok nálam nőgyógyászatilag és ha sokat várunk, félő, hogy visszatérnek a problémáim is...

2021. ápr. 2. 11:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
pont tegnap konzultáltam emiatt is a dokimmal. ő azt mondta, mindenképp javasolná a covid elleni oltást, a 2. után 2-3 hónappal már nyugodtan jöhet a baba, addigra kialakul az igg is
2021. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
(igg=antitest)
2021. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha már egyet be adattal akkor ne ezen múljon. Egyébként tuti biztosat senki nem fog tudni mondani, mivel meg nem születtek ilyen gyerekek, akiket ezzel beoltottak két hónapra terhesek lettek és azóta meg is születtek. Viszont kb 90% hogy semmi bajod nem lenne. De en beadatnam a másodikat is előbb.
2021. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat! Alig 2 hete kaptam az elsőt, második talán május végén, de nem mondták biztosra, aztán még 2 hónap és augusztustól próbálkozhatnánk... Novemberben töltöm a negyvenet... :( ezért is nagyon nyomasztó! Viszont van már egy gyermekem, ezért is érzem jobban át, hogy az egészségem is nagyon fontos, most meg annyi rémtörténetet hallani...
2021. ápr. 2. 11:11
 5/27 A kérdező kommentje:
és pont amikor "beállt a peteérésem", egy év kínlódás után.
2021. ápr. 2. 11:14
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Hat ez csakis a te dontesed lehet. Mi nem határozhatunk helyetted.
2021. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
A korod miatt nem várhattok, aztán lesz, ami lesz... remélhetőleg nem lesz gond.
2021. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nekem kell eldöntenem, viszont ha esetleg valaki hallott hasonló esetről, vagy orvos mondott valami tutit, ezek az információk segítik a döntésemet. Most úgy látom, két lehetőségem van: 1. várok két hónapot és a második vakcinát nem kérem, helyette belevágunk a babatervezésbe. (Amihez nagy szerencse kell, hogy pikk-pakk összejöjjön, lehet annyi időre sikerül, hogy az ismétlő vakcina is "belefért" volna... 2. Kivárom az augusztust... lesz, ami lesz... A meglévő gyerekemnek egészséges anyukára van szüksége, így a második lehetőség felé hajlok, nyilván szomorúan, mert ezzel jócskán csökkentem a tesó esélyét.
2021. ápr. 2. 11:24
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is azt mondta az orvos, hogy második oltás után két hónap.
2021. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A kivárom az augusztust - azt jelenti, beadatom az ismétlőt és várok két hónapot...
2021. ápr. 2. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!