Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van ovum es tegnap...

Ha ma van ovum es tegnap voltam a ferjemmel akkor legelobb mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha késik. Szóval 14-15 nap. De ha nagyon nagyon türelmetlen vagy akkor mensi előtt 1-2 nappal már egy érzékeny teszt akár mutathat is valamit.
2021. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9-10 nap múlva nekem olyankor már haloványan ott a második csík
2021. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Együttlétet követő 2 hét.
2021. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kesik.

En hamarabb teszteltem, esedekes elott 3 nappal, es olyan mintha lenne 2. Csik. Nem tudom. Megbantam, mert azota is orlodom, mert nem tudom mi lesz.

Szerintem nem fogod tudni megvarni hogy kessen, es hamarabb fogsz tesztelni mint a legtobben. Ha nagyon szeretnel tesztelni azt tudom mondani, hogy nem vart elott 1-2 nappal. De csak is reggeli vizeletbol, es 10-es teszttel.(pl rossmannos facelle) De akkor meg barmi lehet ha negativ, ha pozitiv.

Ha pedig nem tudod eldonteni hogy negativ vagy pozitiv akkor tart az orlodes, lasd; az en peldamat.

2021. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!