Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lett a barátnőm, ha...

Terhes lett a barátnőm, ha nem védekeztünk?

Figyelt kérdés
Múlt héten szombaton szeretkeztem a barátnőmmel. Akkor voltunk együtt először. Nem védekeztünk,engedtünk a vágynak. Persze nem belé élveztem a végén,de volt hogy közben visszatartottam a dolgot,és úgy folytattuk. Lehet belőle baba? Az előző barátnőmmel sem védekeztünk,nála nem lett "baj" soha,pedig 1 évet együtt voltunk...
2007. dec. 21. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy felelőtlen dolog volt részetekről és persze lehet hogy terhes lett. Az hogy az elözö barátnöd megúszta, szerencse.
2007. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek az előző válasszal! Igen lehet terhes a barátnőd. Ez alkati kérdés is. Pl nekem hátrahajló a méhem és elég nehezen estem teherbe. De a barátnőmre "elég ha csak ránéz" a párja és már terhes is.

Védekezzetek, mert a nemkívánt terhesség sokgondot okozhat mindkettőtöknek!

2007. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Nos,csak,h egy személyes példát hozzak:

A vőlegényem 5 évig élt együtt a volt feleségével.Mindig csak vigyáztak,illetve egy időben szerettek is volna babát,de nem sikerült.Aztán taccsra ment a házasságuk más miatt.UTána összejött egy 2 gyerekes nővel,vele is csak vigyáztak,és vele sem lett semmi.Azt hitte,h vele van a baj,és már kezdett belenyugodni,h nem lehet gyereke.Aztán megismert engem,és én meg babás lettem.Ennyit a vigyázásról.(Nálam is vigyázott,de azért nem lett akkora baj,h becsúszott a baba,mert valamennyire szerettük is volna,csak munka meg diploma miatt jobb lett volna,ha egy évvel később jön.)

Őszintén szólva ha nem akar babát,akkor miért nem szed fogamzásgátlót a kisasszony.Én akkor is szedtem,amikor nem volt senkim akkor is,mert egyetem alatt ki tudja,illetve,ha hirtelen lett valakim,akkor meg nem volt gond.Tudom,h nem csak a nő felelőssége,de ha lányom születik,inkább rábeszélem a tabira 16 évesen,mintsem babás legyen.Ha fiam,akkor meg megmagyarázom neki,h mennyire fontos,h mindig legyen a tatyójában egy csomag óvszer!Nekem ez mindig evidens volt!És ne jöjjön senki a gumi nélkül sokkal élvezetesebb dumával,mert tisztában vagyok vele,de egy jó szex sem ér meg néhány tönkrement életet,abortuszt stb.

Gratulálok,szép nagy hülyeséget csináltatok!Remélem nem lesz baba!

2007. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Egyetértek a legelső válasszal! Az előző pasimmal 7 évig voltunk együtt. Az utolsó évben semmivel sem védekeztünk mégsem lettem terhes.

A mostani párommal egy éve vagyunk együtt és 6 hónapos várandós vagyok :) Viszonylag hamar besikerült. Szóval csak azt akarom mondani, hogy attól, hogy az előző partnerrel +megúsztátok" a családprojektet, még lehetsz apuka. Ha mégsem, legalább tanulsz az esetből, és mindig hordasz magadnál óvszert (még az sem 100%-os védelem).

Csak arra vigyázz, hogy idő közben nehogy lejárjon a szavija :)

2007. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

Nem értem miért tetted fel a kérdést?

ha van már egy müködő védekezési módszered ami 1 évig bevállt, miért kételkedsz benne? bizz magadban!!


én sem védekezem, a partnereim szexuálisan magas szinten értenek a testükhöz, és tao elve alapján müködtetik a szexet..ajánlom mindenki figyelmébe az önkontroll és az ejakuláció visszatartását..


tudom megoszlanak a vélemények, aki nem biztos és nem mer az nyugodtan szedjen gyógyszert és védekezzen..ez csak egy példa volt, hogy igy is müködhet...de csak annak javaslom aki bizik magában és ismeri a testét

2007. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is megszakítással védekezünk már 4 éve. A múlt hónapban nem jött össze. Most 6 hetes kismama vagyok, bár mi nagyon örülünk neki! Attól hogy egy évig sikerült nem teherbe ejteni a barátnőd, ez nem azt jelenti, hogy továbbra is így lesz! Ja és még annyi, hogy másik két barátnőm is így maradt terhes hosszú évek után! Tehát ez nem jó fogamzásgátló!!! Ha most megúszod, akkor ne kísérletezz tovább ha nem akarsz még apuka lenni!!!
2007. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!